EN 17 Robert de la Ruelle ¥- Wilna Jansen - van Belzen OVERLEDEN Jacomientje Jacoba Dhondt-Leenhouts Mien Dhondt-Leenhouts f DANKBETUIGING Staf van den Bunder IN MEMORIAM Cyj^OVERIGE BERICHTEN Mien Paula Du Puij-de Witte l/ar/a Go/vie/ia - oei/I c/e r )c//iaa/ oan. Corrie van der Meer - Gubbens Ria Verhelst-Herrebout 20-11- 2016 20-11-2018 Leo den Boeft de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio STEIJN DE VLIEGER zaterdag 17 november 2018 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Willem Dhondt Schoondijke, Oostburg, 25 maart 1928 15 november 2018 Biervliet: W.P.J. Dhondt Biervliet: Bob en Natthannicha Groede: SandyenJaap Annelore Ruben Correspondentieadres: Braakmanlaan 34, 4521 AA Biervliet Een speciaal woord van dank aan Zorg saam Thuiszorg, team Biervliet-Hoek, en aan de Stelle, afdeling Klaproos, voor de professionele en liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 21 november om 14.00 uur in de N.H. kerk aan de Kerkstraat te Biervliet. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraaf plaats aldaar. Bedroefd geven wij kennis dat onze lieve schoonzus en tante is overleden. Goes: Jenny en Frans Versprille-Dhondt Neven en nichten Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzonder persoon. Onze zwager en oom is niet meer. We zullen hem missen. Lilian en George f Wim en Wilma kinderen en kleinkinderen Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden onze moeder, oma en over-oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Arno en Maria Marie-Louise en Cees klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, november 2018 Hierbij willen we u allen danken voor het medeleven, de kaartjes en telefoontjes na het overlijden van Het was voor ons een grote steun. M. Krijger Kinderen en kleinkinderen Breskens, november 2018 Belangrijk is niet de weg die je gaat maar het spoor dat je achterlaat. Zijn plaats is leeg... maar de herinneringen zullen altijd blijven. Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige crematieplechtigheid. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling en de vele mooie kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa, opa, opa Boy en opa Lucky Agnes van den Bunder-Boogaard kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Aardenburg, november 2018 Voor uw blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze zus en schoonzus betuigen wij u onze oprechte dank. Piet Jansen Familie van Belzen Familie Jansen en verdere familie Oostburg, november 2018 Daar de hoeveelheid warme reacties naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama, oma en omi overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele blijken van medeleven hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Herman van Landschoot Tiny Anja en Rob f Kleinkinderen en achterkleinkind Sluis, november 2018 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Jacques, Carolien, Mare Lukas van der Meer Terneuzen, november 2018 In het verdriet om het heengaan van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma mochten wij uw hartelijke medeleven ondervinden. Dat heeft ons goed gedaan en wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Voor ons is het een fijne en troostrijke gedachte dat zij ook voor anderen veel heeft betekend. Chiel Verhelst Marcel en Mieke - Michelle, Jordy, Quincy en familie Terneuzen, november 2018 lx Voor altijd met liefde in ons hart Axel, november 2018 Mariëtte, Stefan en Marnix den Boeft m uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118-612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 Oosterland 0111 40 2000 (dag en nacht) info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45