PZC werkt met Docent Natuurkunde ronCQLL! 0 Zeeuws-Vlaanderen zoeft Maak jij vervoer over het Zeeuwse land en water mogelijk? Ambulant begeleiders nationale vacaturebank B DE GEMEENTE VLISSINGEN IS OP ZOEK NAAR: Coördinator Automatisering Kijk voor meer informatie op www.vlissingen.nl/vacatures Wil jij één van onze 50 basisscholen in Zeeuws-Vlaanderen komen versterken? Technicus Oosterscheldekering Nederland Stichting Kind op 1 zoekt (totaal 8,5 FTE) GEMEENTE VLISSINGEN Bij de l&A Samenwerking is geen werkdag hetzelfde. De samenwerking is volop in ontwikkeling. Als Coördinator Automatisering kun je hier een waardevolle bijdrage aan leveren. Als team zetten we alles op alles om onze klanten te voorzien van heldere adviezen en om onze dynamische IT omgeving optimaal te beheren en te blijven ontwikkelen. Zodat onze gebruikers zonder problemen hun werk kunnen doen, iedere dag weer. Daar doen we het voor! Roncalli Scholengemeenschap, Bergen op Zoom Roncalli scholengemeenschap is een in het groen gelegen rk/pc- samenwerkingsschool voor atheneum, havo en vmbo-tl (mavo) met ongeveer 1.220 leerlingen. De school streeft ernaar leerlingen op een vooruitstrevende manier onderwijs te bieden. De werkwijze, vanuit een Daltonvisie, op onze school doet recht aan individuele verschillen tussen leerlingen en mondt uit in een eigen tempo werkwijze waarbij leerlingen leren in toenemende mate eigen keuzes te maken. Zo ontwikkelen zij zich tot volwassenen die in de huidige maatschappij verantwoordelijkheid kunnen dragen en goed kunnen samenwerken met anderen. Roncalli Scholengemeenschap heeft met ingang van 1 februari 2019 de volgende vacature: 1,0 fte voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. Wij zijn bij voorkeur op zoek naar bevoegde kandidaten in hettweedegraadsgebied. We nodigen echter ook startendestuderende docenten van harte uit om te solliciteren. Informatie: Voor informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de heer H.F.C. Ertiirk, beleidsmedewerker P&0 en Financiën. Telefoon: 0164 - 241050. Solliciteren: Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 30 november 2018 richten aan: Roncalli Scholengemeenschap, t.a.v. de heer L.J.M. Fleesters, rector, Postbus 258, 4600 AG te Bergen op Zoom of via de mail: L.Heesters@roncalli-boz.nl vereniging ons middelbaar onderwijs Leerkrachten Heb je interesse om deel uit te maken van enthousiaste en bevlogen teams? Staan de leerlingen bij jou altijd centraal en doe je er alles aan om hen zo goed mogelijk voor te bereiden op de toekomst? Stuur dan een sollicitatiebrief naar Martina van Regenmortel. Hebje vragen? Bel +31 114 347 896 of mail naar martinavanregenmorteKÉDogperspecto.nl Rijksoverheid Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je werkt mee aan zaken als het aanleggen van snelwegen en de beschikbaarheid van voldoende en schoon water. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, Vrouwenpolder Opleiding en salarisindicatie Je hebt een mbo-diploma op het gebied van elektrotechniek en industriële automatisering. Ook heb je ervaring met hoogspanning of je bent bereid om hiervoor opleidingen te volgen. Je maximale salaris is 3.809,- bij 36 uur per week. Vervoer over het Zeeuwse land en water; jij maakt het mede mogelijk. Als technicus zorg je ervoor dat de elektrotechnische en industriële automatiseringsinstallaties in het areaal Oosterschelde optimaal functioneren. Daarbij gaat het in het bijzonder om de Oosterscheldekering: een van de belangrijkste stormvloedkeringen van Nederland. Jij bewaakt de actuele toestand van de installaties en voert beschikbaarheids-, onderhouds- en gebruikersanalyses uit. Ook ben je lid van het bedienteam van de kering. Info www.werkenv00rnederland.nl/RWS180683 www.werkenvoornederland.nl Werken voor Samenwerkingsverband Kind op 1 is verantwoordelijk voor het realiseren van een passende onderwijsplek voor 4- tot 12-jarigen in de Oosterschelderegio en op Walcheren die de basisscholen ondersteunen bij de realisatie van passend onderwijs. Uiterste reactiedatum is 30 november a.s. Voor volledige vacature en meer informatie zie www.swvkindopl.nl perspecto Stichting Katholiek Onderwijs >- Hulst Escalda., .0(d«(rWo/ _^l BA Wij vragen: Flexibele instelling, bereid te werken op diverse scholen met verschillende identiteiten (RK, PC, Openbaar). Breed inzetbaar (groep 1 t/m 8), goede pedagogische en didactische vaardigheden en klassen- management, goede communicatieve en digitale vaardigheden. Ook herintreders, onderwijsassistenten en zij-instromers worden uitgenodigd om te solliciteren. Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden conform CAO Primair Onderwijs, pensioenregeling ABP, reiskostenvergoeding, ontwikkelmogelijkheden. Salarisindicatie bruto per maand: LlOwtfl min. €2.563,- max. €3.910,- Bij goed functioneren wordt een tijdelijk dienstverband na één jaar omgezet in een vast dienstverband.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 16