weer rijles 'Groepsreizen Sale korting tot 1 Partijgenoten overwegen Britse premier naar huis te sturen Walcheren Dubbele rotondes, andere borden en voorrangsregels. Dat vraagt veel van automobilisten die een halve eeuw geleden rijexamen deden. Adriaan Rijk (77) volgde daarom op uitnodiging van ZLM Verzekeringen een 'rijzekerheidsles', om zijn kennis op te frissen. Na een triomfantelijk moment toen het Britse kabinet zich achter haar brexitdeal schaarde, volgde bijna direct een ijskoude douche voor premier Theresa May. Twee ministers en twee staatssecretaris sen stapten op naar aanleiding van datzelfde conceptakkoord. De pijnlijkste ontslagbriefkwam van minister Raab, verantwoorde lijk voor de brexitonderhandelin- gen; de deal over het vertrek van de Britten uit de EU was 'een verraad van het vertrouwen van het volk', stelde hij. Zijn vertrek is een kei harde klap voor May: de geloof waardigheid van haar plannen kwam verder op de tocht te staan. Dat merkte de premier ook toen Het is te laat. Het heeft niet gewerkt. We hebben een nieuwe leider nodig ze die in het parlement moest ver dedigen. De sfeer was grimmig: drie uur lang werd ze doorgezaagd over de grote lijnen en de details van haar 585 pagina's tellende ak koord. Vrijwel niemand sprak steun uit. Integendeel: de kritiek van La- bour, de DUP en de SNP was ver woestend. Pijnlijker waren de teksten van haar eigen partijgenoten: lulian Le- wis noemde de deal 'een Hotel Ca- lifornia-brexit', naar het lied van de Eagles: het Verenigd Koninkrijk kan de EU uiteindelijk nooit verla ten. Collega Steve Baker was nog harder: „We hebben er alles aan ge daan om het beleid te veranderen en de premier te laten blijven. Dat heeft niet gewerkt. Het is te laat. We hebben een nieuwe leider nodig." Maar May gaf geen krimp. Ze stond journalisten te woord in een haastig ingelaste persconferentie. Wie op een aftreden hoopte, kwam bedrogen uit: in plaats daarvan ver dedigde ze haar plannen fanatiek. Ze staat vierkant achter haar deal, zei ze: „Ik geloof tot in mijn diepste vezels dat dit de beste optie is voor ons. Ik doe dit in het landsbelang, dat staat voorop." 10°C Nieuwsmedia Meer weten? Bel 070 30 76 700 oF kijk snel op nrv.nl fc Nederland-Frankrijk Vandaag: 20.45, TV:NP01 fc Nederland-Frankrijk Vandaag: 20.45, TV:NP01 #5» May staat alleen in brexitdeal Twee ministers en twee staats secretarissen taaiden gedesillu sioneerd af, maar Theresa May weet van geen wijken. De Britse premier staat vierkant achter haar deal over de brexit. Partij genoten overwegen een afzet tingsprocedure. Suse van Kleef Londen Steve Baker, Conservatieven vrijdag 16 november 2018 Koude oosten wind pzc.nl Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 260 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,35 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 7 11688 5 5 5 530 Boek vóór Boek nu een groepsreis met extra korting NRV is dé specialist in verre rondreizen. De Groepsreizen Sale geldt voor al onze 80 wereldwijde groepsreizen. Boek nu en profiteer tot 175 korting per persoon. Vertrekken t/m oktober 2019. Ook in het hoogseizoen. Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. Prijs incl. korting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 1