KING Lezers kregen de unieke kans hét gevoel van The Lion King te beleven Beleef samen het gevoel van The Lion King CIO,- VOORDEEL PER TICKET Ga naar pzc.nl/avondjeuit 6. Commerciële bijlage 14 november 2018 Joop van den Ende en Albert Verlinde presenteren de Stage Entertainment productie Wie kent niet het wereldberoemde verhaal van Simba met al die mooie, spannende en vroLijke momenten? Met de prachtige muziek van ELton John en Tim Rice, adembenemende decors en spectaculaire kostuums? Al bijna twee jaar is deze musical te zien in het AFAS Circustheater Scheveningen en trekt dit bijzondere theaterspektakel volle zalen. Boek nu ook kaarten voor een onvergetelijke ervaring met elkaar. Deel het gevoel van The Lion King samen met je familie, vrienden, ouders of kinderen! Beleef de musicalsensatie voor jong en oud in het AFAS Circustheater Scheveningen. Bestel nu tickets op pzc.nl/lionking Stopt definitief in juli, mis deze beleving niet en ga naar pzc.nl/lionking Al die prachtige, spannende en vrolijke momenten uit The Lion King wilden wij onze lezers niet onthouden. Daarom konden zes gelukkige winnaars afgelopen 25 oktober naar de musical The Lion King om zelf dit gevoel te ervaren. Vanaf moment één zijn onze winnaars overdonderd door de voorstelling: uit verschillende hoeken van de zaal komen prachtige dieren. Een 3,5 meter hoge olifant met wapperende oren („Dat is een echte Afrikaanse olifant, dat kun je zien aan de grote oren"), een kleintje huppelt er vrolijk achteraan. Zebra's, antilopen, hyena's, giraffen en natuurlijk de bekende karakters als Simba, Nala, Timon en Pumbaa. De zang van Rafiki, de wijze mandril, en de muziek zorgen voor het complete Afrika- gevoeL. „Het is een echte beLeving." The Lion King is een nostalgisch feest der herkenning. Dat blijkt ook uit de lovende reacties van de winnaars. „Dertien jaar geleden zijn mijn man en ik met z'n tweeën voor het eerst bij The Lion King geweest in het theater en nu kunnen we dit op zo'n bijzondere manier doorgeven aan onze kinderen." De kinderen zijn ook heel blij. „Mama was helemaal aan het schreeuwen toen ze hoorde dat we de tickets hadden gewonnen en was zelfs bang dat het een grap was, zo blij dat ze was." De kinderen hebben het naar hun zin, met een bak popcorn op schoot zijn ze klaar voor de tweede helft. „Dit is echt veel Leuker dan bijvoorbeeld naar de film of een pretpark." Wij vroegen onze lezers daarnaast wat hun eerste herinnering is aan The Lion King. Ilse geeft aan dat ze samen met haar zusjes en ouders De musical is volgens de winnaars overeenstemmend met de film en super vertaald door de acteurs. Zo komen er ook herkenbare, typisch Nederlandse grappen voorbij. Het publiek lag dubbel om de scènes met Timon en Pumbaa en keek naar prachtige dans, adembenemende decors en spectaculaire kostuums! „De beheerste, sierlijke beweging van de luipaard is zo prachtig!" Aldus Madeleine, die samen met haar moeder de musical bezocht. De moeder van Madeleine komt uit Congo en geeft vol enthousiasme aan dat de details precies kLoppen met de werkeLijkheid. „Zelfs de kleine vogeltjes na de pauze waren exact nagemaakt! Ik vind alle details zo knap gevonden, deze details maken de show perfect." Met 25 soorten dieren, vogels, vissen en insecten hebben de makers aan veel details gedacht. De avond is ten einde en na nog een foto gemaakt te hebben bij de fotowand, gaan de winnaars naar huis. „Jammer dat ze gaan stoppen!" „Dit is een beleving waar je nog weken aan terugdenkt en zeker een musical die ik aan zou raden bij familie en vrienden." vroeger de film op de bank keek. Vanavond na lange tijd een romantisch avondje met z'n tweeën, maar de herinneringen willen ze doorgeven aan hun zoontje. Dit gevoel zorgt af en toe voor een emotioneel moment, vooral bij de scène waar vader Mufasa met zoontje Simba praat. Volgens Miranda zit er zoveel emotie in de musical: „Het ene moment laat ik een traan en een paar minuten later zit ik weer enorm te lachen, het is een echte beleving."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 54