Jcvn/McAriynu^ Laven/ Jcwv 12 Riet Breure Jan Marinus Dekker Jan Jan Dekker Wilhelmina Poppe-Meliefste Wilhelmina Poppe-Meliefste OVERLEDEN Willemina Johanna Jansen- Slabbekoorn -Willy- Maria Nieuwenhuijse-Lobbezoo woensdag 14 november 2018 Met verbijstering, vol ongeloof en verslagenheid hebben we kennis genomen van het zeer plotseling overlijden van ons vroegere tennisvriendin We zullen de hechte vriendschap nooit vergeten. We wensen Leen, de kinderen en familie alle sterkte toe om dit verlies te verwerken. Rose en Piet Ineke en Jaap Janny en André Janny en Gommert Els en Theo Corrie en Bram t Hanny en Cees Dientje en Arie Addy en Gilles Waar je ook bent Ik zou 't niet weten Niet in afstand of tijd uit te meten Maar ik heb je bij me Diep in mij Daarom ben je zo dichtbij Met grote bewondering voor zijn optimisme, moed en levenslust hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze vader 12-02-1947 f 08-11-2018 Catrien Dekker-Nieuwdorp Marco en Annette Onze dank gaat uit naar dokter C.M.H. Schoot en Buurtzorg Oost voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. De Spinne 71, 4463 CZ Goes Wij hebben in besloten kring afscheid van Jan genomen op dinsdag 13 november in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, waarna aansluitend de begrafenis heeft plaatsgevonden op de begraafplaats te Wilhelminadorp. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom We wensen Catrien, Marco en Annette sterkte toe. Wim en Addie Piet en Karin Danny Neven en nichten Met liefde en respect gedenken wij het bijzondere leven van Geboren in Middelburg en aldaar op 81 jarige leeftijd overleden. Theo en Alexandra Théréza en Marco Minou, Milo, Noël Patricia en Bart Eva, Sophia Robbert en Marian Alexander Matthijs in liefdevolle herinnering Céline Bas en Noah Middelburg, 11 november 2018 Het afscheid waarbij wij Jan herdenken zal plaatsvinden op maandag 19 november om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid voor een samen zijn in de koffiekamer van het crematorium. Bijzondere dank voor de liefdevolle verzorging die Jan heeft ontvangen van de medewerkers in Buitenrust. Correspondentieadres: Segeerstraat 29, 4331JM Middelburg Met verdriet delen wij u mee dat, na een ernstige ziekte, op 9 november 2018 is overleden mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen Huib, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. J. Beeke Rinus-Henk en Maria Corry en Richard Koos en Marleen neven en nichten Goes, 13 november 2018 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na afnemende krachten, de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, onze innig geliefde en zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Christiaan Nieuwenhuijse in de leeftijd van 98 jaar. Oostdijk: Mieke en Lau van der Hart-Nieuwenhuijse Goes: Adrie Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Krabbendijke: Hanny en Jaap Duyster-Nieuwenhuijse Oostdijk: Kees en Ella Nieuwenhuijse-Nieuwenhuize 's-Gravenpolder: Christa en Adrie Jacobusse-Nieuwenhuijse Oostdijk: Boudewijn en Annemarie Nieuwenhuijse-Boone Klein- en achterkleinkinderen Geersdijk, 12 november 2018 Correspondentieadres: Oude Rijksweg 21 4413 NK Krabbendijke. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het personeel van Landgoed Rijckholt voor de liefdevolle verzorging. PM Bedroefd om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma sinds 12 november 2008 weduwe van Jan Poppe 25 juni 1935 Middelburg 11 november 2018 Lia en Joop Emmie Ricky en Amber William en Jacqueline Martijn en Judith Richard Nelie en Jan Kees (in herinnering) Saskia en Rick Esther en Mare Jan J en Erica Wilma en Cihan; Baran, Miran yMichiel en Suzanne Alfred en Charlotte Correspondentieadres: Noordweg 99 4353 AV Serooskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 19 november om 13.30 uur in de "Nieuwe Kerk", Onder Den Toren 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met een bedroefd hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar zorgzaamheid en meeleven intens missen. Namens de zussen, schoonzus, zwagers, neven en nichten Wanneer ik eenmaal ben gestorven, mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in het leven zoveel goeds verwerven. Gods liefde heeftsteeds om mij heen gestaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44