s Jo Neve J? 12 Rosalia Maria Herman René van Kouteren Marie Collet Nicole NOBUS Nicole Rosa Adam-d'Hont Joseph Adam Dorthy van Kouteren-van Ecke Johannes Louis Comelis Juliana Maria Peersman-d'Hooghe Julia Franciscus Eduardus Peersman dinsdag 13 november 2018 Je weet Eens zal het gebeuren Je weet Eens zal ze er niet meer zijn Je weet De leeftijd is er naar, maar toch... Een periode voorbij Komt nooit meer terug Je weet Maar toch.... Zachtjes is van ons heengegaan, onze lieve mama, schoonmama en trotse oma weduwe van Zij overleed op 11 november 2018, in de leeftijd van 97 jaar. Dongen: Paula en Jan Clinge: José en Jos, Robert in dierbare herinnering Daniëlla en Martijn Angelique en Tom Stekene: Erna in dierbare herinnering, Eddy en Fenny Correspondentieadres: Frans Halsstraat 22, 4567 CX Clinge U kimt afscheid nemen van Rosa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 15 november van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 16 november om 14.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Tmffinoweg 2 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kapel. De crematie zal in stilte plaatsvinden. 'Baasje' 'Op het gemakje' zijn we samen aan jouw laatste reis begonnen. Bij het 'laatste treetje' hebben we je in Liefde losgelaten. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze pa, bonpa en overgrootbonpa echtgenoot van Hij overleed op 10 november 2018, in de leeftijd van 83 jaar. St. Jansteen: Dorthy Sluiskil: Dagmar en Patrick Anne-Fleur en Nick Jasmijn en Ro, MyaNora Rutger Derby (UK): Claude en Sarah Betty S Stekene (B): Cappie en Anne-Marie Giovanni en Gioya Koen Zegerstraat 12, 4564 EP St. Jansteen Herman is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen op woensdag 14 november van 18.00 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 16 november om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kapel. De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. Je liefde, je kracht, je lach en je warmte.we zullen je missen Vol geleefd en rustig ingeslapen. Rust zacht lieve pa en opa weduwnaar van "Hontenisse, 24-04-1930 tTerneuzen, 10-11-2018 Jos en Yvonne Kendy en Joost, Linde, Aimee Robbert en Eva, Raf Soof Lindsay, Celestine, Dyvana, Richano Lia en Guido (in herinnering) Martijn en Kizzy, Colin, Ruben Romana en Martijn, Nova Eric en Julia Kim, Boyan, Nikay Remy, Lucenzo Gino en Bernadette Yannick Leanne Arno en Sibylla Justin Correspondentieadres: Rapenburg 1, 4581 AA Vogelwaarde Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 15 november van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 16 november om 14:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Een speciaal woord van dank aan de verzorgenden van ZorgSaam thuis en ziekenhuis "de Honte', in het bijzonder verpleegafdeling B2 dialyse voor de liefdevolle verzorging die zij aan pa hebben gegeven. Lieve opa, Wij zullen het leven vieren zoals jij dat altijd hebt gedaan. Wij gaan je missen Klein- en achterkleinkinderen Door mooie herinneringen gesterkt nemen wij afscheid van geliefde van David GASAZA GAKUA Geboren te Aardenburg (NI.) op 27 december 1968 en plotseling overleden te Gent op 10 november 2018. De afscheidsviering zal plaatshebben in de aula van het crematorium "Westlede" te 9080 Lochristi (B) op vrijdag 16 november 2018 om 11 uur. Na de crematie zal de urne worden ingezet in een columbarium op de begraafplaats "De Verrijzenishof' te Eede (NI.). Dit melden u met diepe droefheid, maar dankbaar voor haar liefde en vriendschap: David GASAZA GAKUA, haar geliefde Eddy (f) en Maria (f) NOBUS - VAN DE WIJNCKEL haar ouders Pascal en Els NOBUS - MOTTEN, Bavo NOBUS, Axel NOBUS, Christel NOBUS, haar broer, zus, schoonzus en neven alsook haar ooms, tantes, neven, nichten en de vele hechte vrienden. Delen mee in het verdriet: de families NOBUS, VAN DE WIJNCKEL en GASAZA GAKU BA. Correspondentieadres: Rijksweg 28, 4529 JD Eede Online: www.uitvaartcentrum-de-ceder.be De mooiste parels gaan het eerst Tot ons groot verdriet hebben we plotseling afscheid moeten nemen van ons nichtje Ooms, tantes neven en nichten van de Wijnckel veel geleden, moegestreden eindelijk bevrijd weggegleden uit het heden naar een pijnloze tijd Heden overleed zacht en kalm onze moeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Paul en Mattie Kleinkinderen achterkleinkind t 9 november 2018 Correspondentieadres: Oud Ferdinandusdijk 5 A, 4561 RK Hulst U kunt afscheid nemen van Julia in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 14 november van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 16 november om 10.00 uur in de aula van cremato rium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van Blaauwe Hofke 63.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44