'Het kon niet op, we gingen vaak uit' BEID GELUK Bep en Cees Verberne zijn fans van André Rieu. Ze hebben er flink wat geld over om een concert bij te wonen. Bep: „Vóór mijn hersenbloeding, vijf tien jaar geleden, gaf ik meer geld uit." Cees: „We verdienden toen ook veel meer." Bep: „Ach, ik kocht rotzooi, zoals over bodige truitjes. Nu heb ik niet meer zo veel nieuws nodig." Cees: „Er is veel veranderd in 2003. Ik kreeg op mijn 50ste verjaardag mijn ontslag aangezegd, drie weken daarna kreeg Bep die hersenbloeding." Bep: „Ik werkte toen fulltime." Cees: „Mijn inkomen werd gehalveerd. Ik was met advocaten in de weer van wege dat ontslag en Bep lag eerst in coma en daarna verbleef ze in een reva lidatiecentrum, in Goes. Elke dag reed ik honderd kilometer heen en weer. Daar na kreeg ik een burn-out." Bep: „Ik verplaats me nu met de scoot- mobiel. Zo kan ik zelfstandig weg. Ik fitness ook." Cees: „En we gaan regelmatig naar concerten van André Rieu." Bep: „Ja!" Cees: „In Maastricht, in Wenen, in Keulen." Bep: „We zijn fans." Cees: „Voor zo'n kaartje ben je 90 tot roo euro kwijt. Ik wil eerste rang zitten. We nemen liefst een arrangement met overnachting. Dan ben je tussen de 600 en 700 euro kwijt, dat is dan onze vakantie. Iets anders is al snel las tig. We zaten eens in een huisje waar Beste koop Slechtste koop Bep Cees 6 TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO CHRIS KLINK Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €2000 €2000 - €3500 €3500 - €5000 €5000 of meer Bep Verberne (67) was sociotherapeut. Cees Verberne (65) was ict-specialist. Bep en Cees wonen in een rijtjeshuis (koop) in Halste ren. Ze hebben drie kinde ren en drie kleinkinderen. Bep: „Een houtkachel, hij geeft heerlijke warmte." Cees: „Achttien zonne panelen. Ze leveren meer op dan ik erin heb geïn vesteerd." Bep: „Een tandem. Ik heb 'm drie keer gebruikt." Cees: „Een kajuitzeiljacht, dat kostte 50.000 euro. Vijf jaar later kreeg ik er nog maar 5000 euro voor."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 95