ik voor snelheid Alles-in-1 Premium Kloosterhotel Tongeren (BE) Vakantiepark Drenthe :-U reiskatern.nl delta.nl/kies Exclusieve Lezersreizen naar Tongeren (BE) en Drenthe Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc de eerste U maanden Snelste internet van Zeeland Gratis installatie Gratis wifi-check Eburon Hotel, Tongeren Bospark Lunsbergen, Borger Weekend, midweek of week €59,- 89,- 59,- 59,- €89,- 59,- 59,- 89,- 59,- 59,- 89,- 59,- 59,- 89,- jtefan Matthijssens. Kloostergang1 .Aankomsten t/m maart 2019 2 nachten incl. ontbijt en welkomstdrankje Gevestigd in een voormalig klooster Aankomsten t/m maart 2019 6-persoons vrijstaande chalet ■-y Gelegen naast natuurgebied Gieten-Borger Tongeren en omgeving Het Eburon Hotel ligt in het centrum van Tongeren, de oudste stad van België. Op 250 meter afstand vind je het beroemde Gallo-Romeins Museum en in het centrum de imposante Onze-Lieve-Vrouwebasiliek en het nieuwe archeologische schatkamer 'Teseum' Ga op ontdekking in de historische binnenstad of slenter op zondagmorgen over de grootste antiek- en brocantemarkt van de Benelux. Meer toeristische info: www.visittongeren.be Eburon Hotel Het trendy hotel (gastbeoordeling 8,7) is gevestigd in een voormalig klooster. De Comfort kamers beschikken o.a. over airconditioning, een minibar, flatscreen-tv, Bose-dock en een open badkamer met een grote regendouche en apart toilet. Vanuit de ontbijtzaal heb je prachtig zicht op de Onze- Lieve-Vrouwebasiliek. Inbegrepen: 2 nachten in een Comfort kamer 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet Inclusief een welkomstdrankje Gratis late check-out (o.b.v. beschikbaarheid) Gratis VIP Dagpas Maasmechelen Village Gratis gebruik van wifi Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en toeristenbelasting 4,35 p.p.p.n. Roompot Bospark Lunsbergen Het park is ideaal gelegen in het mooie bosrijke Drenthe. Direct naast het park ligt natuurgebied Gieten-Borger, waar je heerlijke fiets- en wandeltochten kunt maken. Een bezoek aan de prehistorische hunebedden mag ook niet ontbreken en op slechts 20km afstand vind je Wildlands Zoo. Het park beschikt over een overdekt zwembad en apart kleuterbad. verder zijn er tal van sportmoge lijkheden en is er ook een Kids Club. Inbegrepen: Weekend/midweek/week in een 6-persoons chalet LU6 Gratis: gebruik van wifi, speeltuin, overdekt zwembad en Koos Kids Club Periode Weekend Midweek Week november €59,- december januari februari maart Vanafprijs per chalet per maand! Prijs per bungalow o.b.v. beschikbaarheid, excl. reserverings- kosten 27,- en lokale heffingen 1,87 p.p.p.n. Meer informatie en boeken: Ga voor 3 dagen Tongeren naar onze website reiskatern.nl/pzc/zoweg1808 en voor Vakantiepark Lunsbergen naar reiskatern.nl/pzc/zoweg1809 of bel met Zoweg.nl 0900-9693 0,70 per gesprek)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 89