EN 19 "N Eddie Dees COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Pieter Boone DANKBETUIGING fy?//a o(f/t f/too/cyc/// Parbatie Jagesar-Raghubardayal Frans de Dobbelaere OVERIGE BERICHTEN zv ^Die^/cw-clen ^zDe/c/cew Lies Maatje Pijl DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 10 november 2018 Het leven is bijzonder. We staan er niet bij stil. Afscheid, leven zonder is wat niemand wil. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante weduwe van Jan Dierkx moeder van Jacky Oostburg, 18 april 1940 t Oostburg, 8 november 2018 Middelburg: Terneuzen: Breskens: Annie en Piet Charl en Marja Theo Carina en Cees Jaap en Saar Tonny t Menno en Karin Sjaak en Betsy Jack en Margretha Marty en Leonie Oostburg: Ina en Rudy Johnny Correspondentieadres: Boulevard 102 4511 AE Breskens Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van de Stelle, afd. Klaverblad en aan dokter Voncken voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 13 november om 14.00 uur in de PKN kerk, Kerkplein 1 te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Wanneer heuvels bergen worden en elke stap voelt als een lange reis op een zware baan dan is het lichaam versleten en de geest vrij om te gaan. Na een lang en voltooid leven is in alle rust overleden onze moeder en oma weduwe van Adriaan Saarberg Rotterdam, 25-2-1921 Terneuzen, 8-11-2018 Hengelo (ov)Hans Terneuzen Ineke en Sjef Martin Bianca en Nieck Laurens Christel en Gerben correspondentieadres: Akkerwindelaan 11 4537 CH Terneuzen Woensdag 14 november is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Maatje in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst wordt gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis 'Bachten Dieke', afd. de Parel voor alle goede zorgen. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Riet Boone - Westplate in de leeftijd van 82 jaar. Wij wensen Riet de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wij hebben diepe bewondering voor de wijze waarop hij omging met zijn ziekte en hoe hij tot op het laatst betrokken was bij allen die hem lief waren. Middelburg Koudekerke Soest Koudekerke Hoogvliet Middelburg Rinus en Hennie Boone Lein Boone Sarie Luijk - Boone Rinus Luijk In liefdevolle herinnering Kees en Leni Boone Bram en Lenie Boone Cathrien en Jan Verduijn Neven en nichten Hierbij willen we iedereen bedanken vooralle kaarten, bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het moeilijke verlies van mijn lieve vrouw en onze moeder en oma Valère Govaert Kinderen en kleinkinderen Sluis, november 2018 Jammer genoeg is het onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere warme blijken van medeleven die wij van u hebben ontvangen na het overlijden van onze vader 1957 - 2018 Het heeft diepe indruk op ons gemaakt en ons erg goed gedaan. Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor deze steun. Esther en Bart Henk en Afke, Penna, Renske Daniël en Angelique, 7 Terneuzen, november 2018 zoals een bloem haar kelk sluit na het laatste zonnelicht zo ben je van ons heengegaan zo zacht, zo stil, zo vederlicht en op je lippen, een glimlach alsof je zicht had op het licht van de eeuwige nieuwe dag Zonder An is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze zorgzame tante Wij danken u hiervoor hartelijk. Familie Naeije De aanwezigheid van zovelen bij de crematie van onze (schoon)moeder en oma, alsmede de talrijke reacties in de vorm van bezoek, telefoon en kaarten heeft ons diep getroffen. Het was een troost te ervaren, dat zij zo werd gewaardeerd. Wij willen u allen hiervoor heel hartelijk danken. Familie Jagesar Kinderen en Kleinkinderen Middelburg, november 2018. Wij danken u voor uw blijk van medeleven bij het overlijden van onze geliefde man, vader en bonpa Dit is voor ons een grote steun. Namens de familie, kinderen en kleinkinderen c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (01 18) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 1 3.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 47