aT EN 17 Jan Eland Corrie Zxveecfij^Wijten6urg Theunis Philippus Klink Jo Kramer - Bakker Corrie Willeboer-Buijze Lammert Doornbos Tannetje Elisabeth van Liere - Leendertse Pieter Versluijs Piet Jaap Pauptit DANKBETUIGING \Z 7^ Tannie "Luctor et Emergo" zaterdag 10 november 2018 PM Twee woorden, wil en kracht. Aan het einde restte slechts nog de wil. Weg ivas de kracht. Rust in Zijn hand, jouw taak is hier volbracht. Verdrietig geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging op het Compagnieplein is overleden onze pa, opa en overgrootopa sinds 17 november 2017 weduwnaar van Sija Eland-van de Ree in de leeftijd van 88 jaar. Rob en Corrie Marcel; Fenna Daniëlle en Maarten; Aiva André en Anneke Dennis en Milou 7? Middelburg, 8 november 2018 Correspondentieadres: Sloehavenstraat 19 4339 BH Nieuw-en Sint Joosland De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 14 november om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. "Opa Movie" Grijpskerk, 22 april 1935 Middelburg, 4 november 2018 Bedroefd maar dankbaar voor een leven dat gekenmerkt werd door nucbterbeid, eenvoud, bebulpzaambeid en liefde, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze dierbare (o)pa Middelburg: Marijke Doornbos - Gbijsen Lemelerveld: Catbrien en Frank Pleurt Nma Arnb em: Jantien en Hans Tom Luuk Paul Middelburg: Tjaard en Motoko Cees Snun Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ, vrijwilligers en in bet bi) zonder bet personeel van Kranesteyn voor bun aandacht en liefdevolle zorg. Laan van Nieuwenbove 26 4333 AG Middelburg De crematie beeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en oude-oma weduwe van Kees Zweedijk in de leeftijd van 91 jaar. Wij sjjn dankbaar voor de bijzondere plaats die zjj in ons leven heeft ingenomen. Inge en Piet Gwen en Jeroen Tijme, Nova De samenkomst, waarin wij haar leven gedenken, zal plaatsvinden op dinsdag 13 november om 15.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de samenkomst is er om 15.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend nodigen wij u uit om samen met ons herinneringen aan Corrie te delen in restaurant De Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30, 4331 NJ Middelburg. Middelburg, 5 november 2018 Correspondentieadres: Wagenaarstraat 28, 4331 CZ Middelburg In plaats van kaarten Heden overleed zacht en kalm onze lieve sinds 17 augustus 2012 weduwe van Marinus Johannes van Liere Kamperland, Colijnsplaat, 19 juli 1932 9 november 2018 Conny van Liere en Wilfried Weiss Familie Leendertse Familie van Liere Een speciaal woord van dank aan personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Ittelsburger Strasse 26A D - 87730 Bad Groenenbach, Duitsland Er is gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn op maandag 12 november van 15:00 tot 16:30 uur in het restaurant van Cleijenborch. De crematie zal op een later moment in stilte plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar voor de vriendschap die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mee dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen onze vriend Piet en Rie Dekker Wim en Lenie Willemse Lina de Visser Hans en Barbara Rottier Bob en Marcella Willemse Frans en Ankie Pouwer Leen en Wilma Walhout Gapinge, 8 november 2018 In liefde los gelaten mijn innig geliefde, zorgzame man, mijn maatje, mijn steun en toeverlaat Zierikzee, 13-11-1931 f Noordwelle, 8-11-2018 Tina Klink-de Kiewit Jan Delstlaan 8 4326 AH Noordwelle De afscheidssamenkomst zal worden gehouden op dinsdag 13 november om 13.00 uur in het Dorpshuis, Smidsweg 9a, Noordwelle. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 13.45 uur, plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Noordwelle. Na de begrafenis is er in genoemd Dorpshuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Wij wensen zijn vrouw Femmy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bestuur en Leden Tennisvereniging Kapelle De vele reactiesin welke vorm dan ook, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma hebben ons enorm goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Familie Kramer, Colijnsplaat, november 2018 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij allen bedanken die hun medeleven hebben getoond na het overlijden van onze lieve moeder en oma zij is voor altijd in ons hart Uw belangstelling en medeleven hebben ons goed gedaan. Lau en Ada Sita en Erik Marja en Hans (achter)klein kinderen Goes, november 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45