12 Lourens Bastiaanse El Burlage-Schiffel Corry OVERLEDEN Annie Ganzeman-de Reus PIETER CORNELIS PAAUWE PIET PAAUWE Dies Koole Je laatste adem, een laatste noot Voor jou was het leven op Het is mooi geweest Maar het gemis is niet minder groot. Verdrietig, maar blij dat hem verder leed bespaard is, hebben we toch nog onverwacht afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve pa, opa en 'opapa' - Louw - 18-06-1932 f 05-11-2018 Riek Bastiaanse-Joosse Ineke en Henk Nico en Mar ja t Bettina en Michael José en Peter Marco en Natasja Klein- en achterkleinkinderen J.W. Schuurmanstraat 59 4357 EH Domburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 9 november 2018, aanvang 13.30 uur in het 'Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg. Voordien is er in de kleine zaal gelegenheid om afscheid van Louw te nemen van 13.00 tot 13.15 uur. Aansluitend aan de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg (ingang 'Schuttershof'). Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovenstaande locatie. In plaats van bloemen wordt een gift voor het KWF op prijs gesteld, een collectebus is daarvoor aanwezig. Onze bijzondere dank gaat uit naar Dr. Spekhorst, Dr. Van de Vreede en verzorgingstehuis Simnia. Lou Bastiaanse Lieve El Je betekende veel voor mij. Rust zacht. Ank Bouman - van Konijnenburg Wemeldinge, 23-09-1942 Goes, 5-11-2018 De liefde: alles verdraagt ze, alles gelooft ze, alles hoopt ze, in alles volhardt ze. Eindelijk thuis Tot ons verdriet is onze lieve, zorgzame moeder en oma op 85-jarige leeftijd van ons heengegaan. Cornelia Willemina Theodora Ekhart-Six Oudewater, 22 november 1932 t Raalte, 3 november 2018 Sinds 1988 weduwe van Mans Ekhart Rotterdam Peter en Loïs Jémima en Samón Maastricht Timo en Lieveke Rika Diepenveen Theo Esra en Abel Correspondentieadres: Brinkerinckbaan 3 7431 BX Diepenveen Corry ligt opgebaard in Schuilenburg in Raalte. Vrijdag 9 november komen we om 12.00 uur samen voor het afscheid van Corry in het uitvaartcentrum van Monuta aan de Industrieweg 20 in Vlissingen. Na deze bijeenkomst willen we haar begraven op de Noorderbegraafplaats tegenover het uitvaartcentrum. Na afloop is ieder welkom in hetzelfde uitvaart centrum voor ontmoeting en samenzijn. Vóór de bijeenkomst is in het uitvaartcentrum gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen tussen 11.15 en 11.45 uur. V. woensdag 7 november 2018 5 PM Met droefheid en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en muzikant Wij zullen ons Lou herinneren als een zeer betrokken en gewaardeerd persoon die veel voor onze vereniging heeft betekent. Wij wensen de familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Muziekvereniging Apollo Domburg Belangrijk in het leven is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Ontroerd zijn we om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Nieuwerkerk: Leen Ganzeman (in herinnering) Attie Krijnsen Meliskerke: Cor en Nellie Ganzeman en kinderen In alle rust is overleden onze lieve ma en oma weduwe van Jan Burlage Muiden, Middelburg, 17 juni 1929 3 november 2018 Trude Burlage Robin Jelle Renske Marjolein Burlage Ron Roel se Christine Kesselaar-Burlage Ferry Kesselaar Bram en Julia Job Correspondentieadres: Hof ter Veste 171 4333 HJ Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 november om 12.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. f ALGEMENE KENNISGEVING "Hij voert mij al zachtkens aan wateren der rust" OVERLEDEN De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 12 november 2018 om 10.00 uur in de Maartenskerk te Wemeldinge. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats te Wemeldinge. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koorkerk van de Maartenskerk. Dank aan allen die Piet de afgelopen maanden hebben bijgestaan. F.K. Hulsbergen Executeur-testamentair Correspondentieadres: Albert van Dalsumlaan 30 4384JV Vlissingen -Geen bloemen- Je was moe je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van J. Zuijdwegt van Oosten M.D. Zuijdwegt in herinnering N. van der Laak En kinderen Zuijdwegt Wemeldinge, 5 november 2018 Heden bereikte ons het droevige berichtdat na een ernstige ziekte is overleden onze broer, zwager en oom Sint-Laurens 1937 - Brazilië (Belo Horizonte) 2018 4 november 2018 Uit aller naam: Jan en Hanna Koole Bosweg 52, 4374 EN Zoutelande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44