€200 krantenbezorgen.nl 3-daagse stedentrip inclusief vlucht en hotel Scheefstand van de grote teen (Hallux abducto valgus) Interesse of aanmelden? bezorgersgoes@gmail.com start premie Vergoeding afhankelijk van wijkgrootte en leeftijd Een gemiddelde wijk bezorgje in ltot 1,5 uurvoor 07.00 uur op zaterdag voor 08.00 uur* Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar *minder dagen bespreekbaar VOETKLACHTEN EN PODOTHERAPIE HERMANNS Podotherapie Hermanns PODOTHERAPIE HERMANNS Ga naar pzc.nl/stedentrips Creëer mooie herinneringen in één van de 10 steden in Europa Met een stedentrip naar keuze bewonder je de Sagrada Familia in Barcelona, slenter je door het oude centrum van Porto of ontdek je de Italiaanse cuisine in Rome. Bestel jouw voucher voor een spotprijs en ga op ontdekkingsreis in Europa! Bestel nu voor een vaste prijs van 115,- per persoon en beslis later jouw bestemming! na drie maanden goed bezorgen Een Hallux valgus of Hallux abducto valgus (HAV) is een term die wordt gebruikt bij scheefstand van de grote teen. Een bijkomend gevolg is het ontstaan van een gewrichtsknobbel (bunion) bij het begin van de teen. Vaak is de knobbel rood, verdikt en voelt pijnlijk aan tijdens het lopen. Door de scheefstand van de grote teen en de extra botvorming wordt de beweeglijk heid van de grote teen beperkt en kunnen er klachten ontstaan. Deze klachten zijn; hamerteenstand van de tweede (en soms derde en vierde) teen, likdoorns en eeltvorming. Bovendien ervaren veel mensen pijnscheuten in het gewricht bij het afwikkelen van de voet en/of drukpijn aan de botaangroei. Eén van de oorzaken van het ontwikkelen van een Hallux valgus is het doorzakken van de voet, waarbij verhoogde druk ontstaat op het grote teengewricht. Ook het dragen van hoge hakken en te smalle schoenen kan de klacht in de hand werken. Dit is dan ook de reden dat de klacht vaker voorkomt bij vrouwen dan bij mannen. De podotherapeut is dé specialist als het om voeten gaat. Door het toepassen van de juiste therapie worden Verschillende stadiums van een Hallux Valgus Primair stadium Sacundair stadium Tertiair stadium pijnklachten verminderd of zelfs helemaal verholpen en wordt ervoor gezorgd dat een verdere ontwikkeling van de Hallux valgus wordt beperkt. Podotherapie Hermanns heeft vestigingen door heel Zeeland, ook bij u in de buurt. Bel dus voor een afspraak of kijk op onze website. Bij de meeste verzekeraars wordt het grootste deel van de therapieën vergoed en podotherapie valt niet onder uw eigen risico. Podotherapie is vrij toegankelijk, wat wil zeggen dat u een afspraak kunt maken zonder verwijzing van een arts of medisch specialist! T 077-3971318 www.podotherapiehermanns.nl Inclusief heen- en terugvlucht 2 hotelovernachtingen in een 3-sterrenhotel X Vertrekperiode van november t/m maart 2019 V Bestel nu de voucher en beslis later Keuze uit 10 bestemmingen: Barcelona, Madrid, Valencia, Londen, Sofia, Porto, Milaan, Rome, Krakau of Praag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49