Piet Acke 12 Rinus de Bok Cerlina Emma van Zeele Dirk de Zwarte zv Cockie Moeliker Piet Acke Sjaak Bosschaart Wilma van Eijsden Jacomina Wilhelmina Johanna echtgenote van Jan van Loon dinsdag 6 november 2018 Na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken, moeten wij tot ons verdriet mededelen dat wij helaas afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Terneuzen, 13 september 1947 Terneuzen: Terneuzen: Philippine: Terneuzen, 4 november 2018 Cockie Acke - Moeliker Mireille en Kees Cees Junior Pieter Cato Misja en Chantal Arne De Blokken 5 4531 GN Terneuzen U kunt afscheid nemen van Piet op vrijdag 9 november van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 10 november om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze erevoorzitter Wij wensen de familie veel sterkte toe Namens bestuur en leden van Z&PC de Schelde Wat de toekomst brengen moge, Mij geleidt des Heeren Hand; Verdrietig laten wij u weten dat is overleden onze beste broer, zwager en oom in de leeftijd van 73 jaar. Wij wensen Dingena, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Vlissingen Bas Bosschaart Tiny Bosschaart-van Almenkerk t Aagtekerke Cees en Lenie Bosschaart-de Visser Neven en nichten Vlissingen, 2 november 2018 Diepbedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en zorgzame (overgroot) opa echtgenoot van Riet Koster Hoek, 15 februari 1945 t Terneuzen, 3 november 2018 Terneuzen: Riet de Bok-Koster Axel: Peter Terneuzen: David en Patricia Sluiskil: Miranda Klein- en achterkleinkinderen Pieter de Hooghstraat 51 4532 HJ Terneuzen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Rinus te nemen op donderdag 8 november van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Op zaterdag 10 november kunt u van 10.00 tot 10.25 uur de naaste familie persoonlijk condoleren in de ontvangsthal van de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Vervolgens begint om 10.30 uur de afscheidsdienst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer van voornoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. Het is goed zo Lang hebben we aan je zijde gestaan, we hebben het met liefde gedaan. Nu nemen we afscheid met een traan. Louisse Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, opoe en zus weduwe van Jack Fortrei Breskens, 27 juli 1915 t Breskens, 3 november 2018 Breskens: Jack en Betsie Breskens: Louisse en Willy Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens: Cella Correspondentieadres: L.A. Sijnesael-Fortrei Nieuwstraat 38, 4511 CR Breskens Een speciaal woord van dank aan dokter Geppaard en medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Hooge Platen. De uitvaart zal plaatsvinden op donderdag 8 november om 14.00 uur in MFC De Korre, Ghistelkerke la, 4511JB Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In de stilte van de nacht, denk ik aan jou Ik denk je te zien staan, maar jij bent gegaan En kijk ik dan omhoog, naar cd die mooie sterren dan denk ik jouw lichtje nog te zien van verre... Dan blijf ik nog wat dralen, want ik zie één ster stralen Een straal valt op mij, je bent toch nog dichtbij Heden overleed zacht en kalm Zij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Kapellebrug: Jan van Loon Kapellebrug: Esther en Peter van Weele-Wolf Maté 2 november 2018 Sint Janstraat 8, 4565 EN Kapellebrug We willen haar leven vieren in plaats van rouwen om haar dood. Dat doen we op vrijdag 9 november om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een periode van afnemende krachten is door de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en trotse opa echtgenoot van Maatje Weststrate in de leeftijd van 90 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Hoek: M. de Zwarte-Weststrate Terneuzen: Lianne Amersfoort: MarandienTom Melle Norah 4 november 2018 Langeweg 14 4542 RP Hoek De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 9 november om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse gemeente, Langestraat 6 te Hoek. Deze dienst zal geleid worden door ds. J.B. Zippro. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molendreef te Hoek. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van ZorgSaam Thuiszorg en Vremdieke voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44