11 Frans ina Boogaard - Dingemanse Fransina Boogaard - Dingemanse Jacob Dingenus Pieter Minderhoud OVERLEDEN Al slaat de zee ook hol en hoog en zweept de storm ons voort, wij hebben 's Vaders Zoon aan boord en 't veilig strand voor 't oog. Na een leven in eenvoud is, omringd door degenen die haar lief waren, heengegaan onze zorgzame moedei', oma en overoma weduwe van Pieter Boogaard in de leeftijd van 88 jaar. Lenie en Wies Ramon en Veronique, Sven, Ilse Jordy en Aline, Joël Sjaak en Cora Robin en Mandy V? Mike en Tess Shanon en Peter Wim en Monique Peter Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Cederhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Kapelle, 4 november 2018 Correspondentieadres: Vletstraat 35, 4401 JN Yerseke De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 8 november om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Kitskinderseweg te Kapelle. Voor aanvang van de dienst is er in de Mozeskerk van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een liefdevol leven in Kapelle hebben wij afscheid genomen van onze zus en tante in de leeftijd van 88 jaar echtgenote van Piet Boogaard Familie Kasse - Veere Familie Floekstra - Metslawier Familie Beverwijk - Zeewolde Familie Dingemanse - Bolsward Familie Matthijsse - Drontcn Familie Dingemanse - Workum Familie Dingemanse - Vlagtwedde Familie Fliemstra - Creil Neven en Nichten Hans Even Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn dierbare man, inspirerende vader en zorgzame opa 29 maart 1932 Ellewoutsdijk f 31 oktober 2018 A.T.D. Minderhoud-Both Gert-Jan Monique Minderhoud-Verwijs Jim Dave Zweemersdam 1, 4436 RP Oudelande. Naar de wens van mijn man, onze vader en opa heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Wat de toekomst brengen moge, Mij geleidt des Heeren Hand; Verdrietig laten wij u weten dat is overleden onze beste broer, zwager en oom Sjaak Bosschaart in de leeftijd van 73 jaar. Wij wensen Dingena, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Vlissingen Bas Bosschaart Tiny Bosschaart-van Almenkerk t Aagtekerke Cees en Lenie Bosschaart-de Visser Neven en nichten Vlissingen, 2 november 2018 In de stilte van de nacht, denk ik aan jou Ik denk je te zien staan, maar jij bent gegaan En kijk ik dan omhoog, naar al die mooie sterren dan denk ik jouw lichtje nog te zien van verre... Dan blijf ik nog wat dralen, want ik zie één ster stralen Een straal valt op mij, je bent toch nog dichtbij Heden overleed zacht en kalm Wilma van Eijsden Jacomina Wilhelmina Johanna echtgenote van Jan van Loon Zij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Kapellebrug: Jan van Loon Kapellebmg: Esther en Peter van Weele-Wolf Maté 'X 2 november 2018 Sint Janstraat 8, 4565 EN Kapellebmg We willen haar leven vieren in plaats van rouwen om haar dood. Dat doen we op vrijdag 9 november om 14.00 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een slopende ziekte hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Rinus Dekker We wensen Nellie en de kinderen veel sterkte toe. Biezelinge: Jo t Amersfoort: Addie en Wim f Krabbendijke: Corrie en Ko Neven en nichten Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Jo Krijger Echtgenoot van Bep Foudraine Flarry f Jan en Annie Koos t en Ward f Jeanet en Bram f Neven en nichten Goes, 2 november 2018 Marinus Johannes Dekker - Rinus - Rinus Dekker dinsdag 6 november 2018 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hans heeft zich met toewijding ingezet voor zijn werk binnen onze organisatie. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's, directie en bestuur van Orionis Walcheren 'Met onzichtbare draden zijn en blijven wij verbonden... Recht door zee, doener, lief, respectvol en zorgzaam. Tot ons grote verdiet is toch nog onverwacht overleden llmeil938 4 november 2018 Nellie Dekker - Platschorre Connie en Rinus Christian en Linda Michael, Kaylee Zoraïda en Nicky Marco en Carla Antoinette en Yvo Patricia en Niek Bas De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 9 november om 12.00 uur in de 'Mozeskerk', Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemd kerkgebouw. Wij begeleiden Rinus in besloten familiekring naar het crematorium. In plaats van bloemen willen wij u vragen een gift te doneren aan de Kankerbestrijding. Hiervoor zal een collectebus aanwezig zijn. Correspondentieadres: C.D. Vereekeplein 24, 4421 CA Kapelle Toch nog onverwacht is rustig in zijn slaap overleden onze zwager en oom Verder lijden is hem bespaard gebleven. Jasprina, in liefdevolle herinnering en Andre Leen, in liefdevolle herinnering en Jo Rinus en Karla Izak en Kim BertUS, in liefdevolle herinnering en Henny Jan en Blanche Adrie, in liefdevolle herinnering Corrie en Henk Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43