NOVEMBER ACTIE r Bezorgers gezocht in Middelburg, Vlissingen, Westkapelle ZouteTande €200 krantenbezorgen.nl van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken Scheefstand van de grote teen (Hallux abducto valgus) Relax fauteuil met sta op functie Thuasne Quattro Interesse of aanmelden? pzcnrc@gmail.com oy nationale vacaturebank voor€69,- Grootste collectie relax fauteuils van Zeeland start premie ADVERTORIAL VOETKLACHTEN EN PODOTHERAPIE HERMANNS Podotherapie Hermanns PODOTHERAPIE HERMANNS 2 motorig Leverbaar in een 10 tallen verschillende kleuren stof of leder Sta op functie 3 maten (small/medium of large) Voet en rugleuning onafhankelijk elektrisch van elkaar te bedienen Van 1595 Deens .op design vOOr 1195,- Gratis bezorging door heel Zeeland U vind bij ons al een relaxfauteuil vanaf 249,- Best getest door kassa Goedkoopste van Nederland Op=op Van 89,- Vaste lage prijzen Toilet verhoger 10 cm 24,95 Douchekruk verstelbaar €24,95 Douchestoel 79,95 Toiletstoel 79,95 En nog veel meer producten oponszorgplei" MegaComfort Paspoortstraat 32 I 4388 BH Oost-Souburg www.megacomfort.eu Vergoeding afhankelijk van wijkgrootte en leeftijd Een gemiddelde wijk bezorgje in ltot 1,5 uurvoor 07.00 uur op zaterdag voor 08.00 uur* Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar *minder dagen bespreekbaar Werk zoeken voelt soms als een baan op zich. Gelukkig ben je met een online profiel bij ons direct vindbaar voor werkgevers en krijg je automatisch relevante banen toegestuurd. Zo zetten we alles op alles voor jouw baan. Een Hallux valgus of Hallux abducto valgus (HAV) is een term die wordt gebruikt bij scheefstand van de grote teen. Een bijkomend gevolg is het ontstaan van een gewrichtsknobbel (bunion) bij het begin van de teen. Vaak is de knobbel rood, verdikt en voelt pijnlijk aan tijdens het lopen. Door de scheefstand van de grote teen en de extra botvorming wordt de beweeglijk heid van de grote teen beperkt en kunnen er klachten ontstaan. Deze klachten zijn; hamerteenstand van de tweede (en soms derde en vierde) teen, likdoorns en eeltvorming. Bovendien ervaren veel mensen pijnscheuten in het gewricht bij het afwikkelen van de voet en/of drukpijn aan de botaangroei. Eén van de oorzaken van het ontwikkelen van een Hallux valgus is het doorzakken van de voet, waarbij verhoogde druk ontstaat op het grote teengewricht. Ook het dragen van hoge hakken en te smalle schoenen kan de klacht in de hand werken. Dit is dan ook de reden dat de klacht vaker voorkomt bij vrouwen dan bij mannen. De podotherapeut is dé specialist als het om voeten gaat. Door het toepassen van de juiste therapie worden Verschillende stadiums van een Hallux Valgus Primair stadium Sacundair stadium Tertiair stadium pijnklachten verminderd of zelfs helemaal verholpen en wordt ervoor gezorgd dat een verdere ontwikkeling van de Hallux valgus wordt beperkt. Podotherapie Hermanns heeft vestigingen door heel Zeeland, ook bij u in de buurt. Bel dus voor een afspraak of kijk op onze website. Bij de meeste verzekeraars wordt het grootste deel van de therapieën vergoed en podotherapie valt niet onder uw eigen risico. Podotherapie is vrij toegankelijk, wat wil zeggen dat u een afspraak kunt maken zonder verwijzing van een arts of medisch specialist! T 077-3971318 www.podotherapiehermanns.nl Tel. 0118-436 046 Openingstijden; ma. gesloten, di. t/m vr. 10.00 -17.00 uur, za. 10.00 -16.00 uur na drie maanden goed bezorgen vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24