10 Tof dat prins Harry erbij was maar - eerlijk - de pers had tijdens de afgelopen rondreis door Australië alleen maar oog voor de zwangere Meghan Markle. Amper getrouwd is de 37-jarige Hertogin van Sussex in rap tempo uitgegroeid tot 's wereld nieuwste modelieveling. Zeven stijldingen die heel erg Meghan zijn. Buik Inmiddels heeft de modepers een nieuwe obsessie: hoe gaat Meghans zwangerschapsgarderobe eruitzien? Men meent al een heuse 'baby bump' te ontwaren, maar in Australië droeg ze nog altijd een sixpack vereisende jurk van de Australische ontwerper Karen Gee in wit; de minst flatteuze kleur van het heelal (bijna 1600 euro). En voor wie het nog weten wil: de Australische media bere kenden dat Meghans outfits tijdens de trip in totaal zo'n 1,5 ton waard waren. Hoog Quincy Promes - voet baller en filosoof- zei het al eens: 'alles hoog'. En Meghan houdt er dus ook wel van. Ster ker: ze presteert het om, schijnbaar onaan gedaan, kilometers op hoge palen af te leggen. En niemand die haar op haar pumps aanvalt (favoriet merk: het Ita liaanse Aquazurra), daar waar presidents vrouw Melania Trump steeds weer tot haar enkels wordt afgezaagd om haar uiterst on praktische schoeisel. Overigens bezit Meg han ook doodgewone rubberlaarzen en ook daar zijn hele pa gina's over volge schreven. Ze draagt graag laarzen van het merk Swann- dri, geheel wa terproof, maar dat mag ook wel met prijzen boven de 100 euro. Been Queen Elizabeth moet zich in haar scone hebben verslikt: op Fraser Island in Australië droeg Meghan een wel heel luchtig niemendalletje van het merk Reformation (zo'n t90 euro) met dijhoge split. Toen ze bij een van de oudere toeschouwers knielde, kwam er pardoes vijf zesde van het adellijke been tevoorschijn. En dat levert dan weer ge schokte krantenkoppen op. Over dat ze als zwangere Her togin van Sussex zo veel blootgeeft tijdens een officieel bezoek. Bordeaux Wijnrood. Dieppaars. Aubergine. Meghan is dol op bor deaux en alle tinten die daar tegenaan schurken. Mooiste reiscombinatie in deze kleur (niet geheel toevallig dé kleur van deze herfst): de jurk van chiffon van het Canadese Aritzia en bijpassend leren motorjack van het eveneens Canadese Mackage tijdens de openingsceremonie van de Invictus Games. De jurk werd in Engeland 'verrassend goedkoop' genoemd: 160 euro. Jack: wel bijna 600 euro. Trenchcoat Britser dan Brits be staat niet dus het zal geen toeval zijn dat Meghan bij mist of an dere nevel spoorslags een trenchcoat uit de kast trekt. Ze heeft ze in alle soorten en ma ten. Kort/lang, met/zonder ceintuur, met kleine/grote re vers. In Nieuw-Zee- land droeg Meghan een geruit exemplaar van Karen Walker (650 euro), een ont werper uit Nieuw- Zeeland waar vips dol op zijn. Grappig weetje voor Harry, ex- militair: de trenchcoat was van oorsprong een robuuste solda tenjas. Tule In een Frozen-achtige suikerspin zul je haar niet snel aantreffen, maar heel soms dost ze zich wel degelijk als een prinsesje uit. In Australië droeg ze op een gala-avond in Sydney een zwart- witontwerp van cou turier Oscar de la Renta met veel laag jes en een Escherach- tige verzameling wegfladderende vo gels (zo'n 6000 euro). Modeblad Harper's Bazaar ligt nog steeds op apegapen: 'comple- tely stunning'. IPirwir f I f dinsdag 6 november 2018 GO Meghan, 's werelds nieuwste MODEKONINGIN Eefje Oomen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 10