NYNKE DE JONG Steekpartij wordt man uit Dordrecht fataal 088-7070600 S Nieuwjaarscruise over de Rijn FEEST TOPPERS VAN STIP... Kerstcruise over de Rijn 6 Column De 23-jarige Paul Pluijmert werd rond vier uur zondagmorgen he vig bloedend gevonden vlakbij het uitgaansgebied van Breda. Een traumahelikopter kwam ter plaatse. Ondanks pogingen van het ambulancepersoneel om hem te redden, overleed het slachtoffer kort daarop. O Messentrekker had kort voor incident ruzie met iemand anders Dankzij een goed signalement vonden agenten de vermoedelijke dader bij de ingang van een par keergarage. Na het bestuderen van camerabeelden en verklarin gen van getuigen wijst volgens de politie alles erop dat Pluijmert een willekeurig slachtoffer was. De messentrekker had kort voor het fatale incident ruzie met ie mand anders. De dood van Pluijmert komt hard aan in Dordrecht. Zijn voet balclub DFC is in shock. De Dord- tenaar was er speler. „Ik heb er geen woorden voor, het is afschu welijk nieuws", reageert voorzit ter Anne Evers. „Gisteren hebben we elkaar nog gesproken na de wedstrijd. Ik ken hem persoon lijk, een prima jongen. Ik kan het niet geloven. Dit is een klap voor DFC." Ook bij andere voetbalclubs uit de regio Dordrecht wordt meege leefd met de familie van het slachtoffer. W Dubbeldam zegt op Facebook: 'Triest voetbal nieuws uit de regio'. „Wij wensen familie, vrienden en leden van DFC veel sterkte in deze zware tijd." Op sociale media stromen de berichten van vrienden van het slachtoffer binnen. Dordtenaren zeggen kippenvel te krijgen van de berichten. „Hoe triest is dit." Er gebeurde een ongeluk op de A58 bij Etten-Leur. Een vrachtwagen belandde in de middenberm. De file die ontstond werd nog langer omdat talloze au tomobilisten besloten om van dit tafereel een foto of een filmpje te maken. En doordat ze dat deden, let ten ze ook am per op de poli tie, die het verkeer via de vluchtstrook probeerde te geleiden. De politie is toen maar kente kennummers op gaan schrij ven. Al die fil mers krijgen een boete van 230 euro. Op mijn som bere dagen denk ik: dit is Nederland anno 2018. Dit is het land, in één ver haal gevangen. Mensen die U Alleen omdat een paar idioten wat likes willen scoren geleden. Er was een ongeluk ge beurd in Utrecht. Een meisje dat ik via via kende en ooit wel eens op een feestje had ontmoet, wachtte die dag op haar vriend. Hij kwam maar niet thuis. Toen hoorde ze dat er vlakbij haar huis iets ergs was gebeurd. Ze rende er naartoe en zag op de weg een petje liggen dat ze herkende uit duizenden. aan dat petje. Zij zag het met eigen ogen, en dat was verschrikkelijk, en hartverscheurend. Maar je zult maar nietsvermoedend een film pje onder ogen krijgen van een on geluk op de snelweg, en een weg geslingerde tas herkennen, of een kentekenplaat. mij betreft mag de boete hiervoor nog veel hoger worden. hulpverleners hinderen en gevaar lijk rijgedrag vertonen, enkel en alleen om een foto of een filmpje te maken van een ongeluk. Een ongeval waar mensen bij betrok ken zijn. Die familie hebben en vrienden die misschien via inter net erachter komen dat er iets vre selijks met hun geliefde is ge beurd. Alleen omdat een paar idio ten wat likes willen scoren met een filmpje dat ze op internet kun nen slingeren. Daarna moet ik al tijd aan al die andere Nederlan ders denken, die wél het beste voorhebben met de wereld, want als ik te lang aan deze idioten denk, verlies ik een beetje mijn vertrouwen in de mensheid. En bij elk bericht over ongelukfil mers, moet ik denken aan een verhaal van jaren reizen «nl Inclusief busvervoer per luxe touringcar Verzorging o.b.v. volpension O.a. Bonn, Rüdesheim Boppard Vier oud en nieuw in Keulen Feestelijk oudejaarsdiner! Vertrek op 27 december 2018! zie sfipreizen.nl/crronb j Inclusief busvervoer per luxe touringcar Verzorging o.b.v. volpension Feestelijke sfeer aan boord! O.a. Bonn, Rüdesheim Mainz Bezoek gezellige stadjes Vertrek 21 december 2018! zie sfipreizen.nl/crrarb Volovv-5 ook op maandag 5 november 2018 GO @Nynke Dete Een 23-jarige man uit Dor drecht die gistermorgen werd neergestoken en later aan zijn verwondingen overleed, is vol gens de politie 'zeer waar schijnlijk een willekeurig slachtoffer'. Chantal Blommers Breda Ik denk zo vaak nog aan die vrouw, en aan haar vriend, en En dat allemaal omdat iemand een paar likes wilde scoren. Wat korting PP Zeer scherp geprijsd! l =ü§3 Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut exd. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reisvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6