O t 22 MEDIA 4 ANGELA KIJKT BOEREN DATEPROGRAMMA KANDIDATEN BLOOT Lieke van Lexmond (36) presenteert vanaf vanavond UndressedFor Love, een date programma waarbij de singles uit de kleren gaan. „Wij beginnen waar een geslaagde date kan eindigen." Hè hè, eindelijk leek Boer zoekt Vrouw gis teravond weer eens een beetje op Boer zoekt Vrouw. Met mensen van vlees en bloed, vol twijfels, onzekerheden en opspelende emoties, al dan niet gevoed door toenemende vermoeidheid. Eigenlijk sloeg Michelle onbe wust de spijker op de kop waar het afgelopen weken precies aan schortte in het programma. Het was te leuk, als in: vrijblijvend, oppervlak kig. Inderdaad meid, leuk is prima voor een grassprietje of een stoel, maar in de liefde én in Boer zoekt Vrouw is meer nodig. had ik echt gemist: boeren die verliefd naar een kudde grazende koeien staan te kijken en dingen zeggen als 'wat een reet he' en 'bofkont'. Ze deden het er vast om, met die camera's op zich gericht, maar dat maakt niet uit. Het was even als van ouds. En toen moest de rijst die een jaar over da tum was, nog uit de kelder komen. Nu gaat het er om spannen. Wie gaan ze kie zen? Wim dus niemand, Paula heeft met haar voortijdige afscheid voor hem bepaald dat het Marit wordt. Het was wel erg onbeholpen, op het horkerige af, hoe hij daar stond met zijn handen in zijn zakken. En dan de onsterfelijke quote: „Goed verwoord. Respect. Oké. Knap dat je dit doet. Oké. We gaan het zien, ja. Ja." Al had ik even later juist met hem te doen tijdens de donder preekvan Yvon. Zijn rol is toch ook niet te benij den. Hoe kun je nou uitgebreid met een meisje flirten of een arm om haar heen slaan, terwijl er nog iemand in huis rondloopt die je niet het ge voel wil geven dat ze voor spek en bonen mee doet? En als je het met allebei doet, ben je meteen de nieuwe Geert. Bij Michelle was de stenenreiniging natuurlijk een test. Het zal voor legio mannen reden zijn geweest om er met gierende banden vandoor te gaan. Ik zie eigenheimer Marnix bijvoorbeeld niet zo snel op een matje van koperdraad en kristallen gaan liggen met een steentje onder zijn kruis. Al zou het wel legendarische tv opleveren. Dat Ruud en Maarten alle spirituele hocus pocus zo bereid willig ondergingen, bewijst dat ze haar écht leuk vinden. Al moest ik grinniken om hun machoge drag daarna in het opblaasbadje. Kennelijk moes ten ze toch iets compenseren. Ik ben onderhand wel heel nieuwsgierig wie ze nu uiteindelijk gaat kiezen, want de champig nonkweekster blijft lastig te peilen. Geldt eve neens voor Steffi. Al heb ik daar het onbestemde gevoel dat het wel eens Roel kan worden en niet Harrold, op wie ik afgelopen weken steeds mijn geld zette. Al schiet het natuurlijk niet op dat hij 'twee vlin dertjes' heeft fladderen, voor elk van de vrouwen één. Maar ik snap het wel. Petra is een broeiende belofte van stomende seks, Marian kan zo naast hem op kantoor. En tenslotte Marnix. Die moet stoppen met denken en Janneke gewoon eens stevig vastpak ken in de koeienstal. Zo simpel is het soms. Zelfs in Boer zoekt Vrouw. Lovato uit afkickkliniek Moeder Meghan bij kerstdiner et in een studio drie vrijgezelle vrouwen tegen over drie single mannen. Laat zij zich uitkleden, naar elkaar kijken, met elkaar praten en flirten en wie weet is er aan het einde van het pro gramma een match. Zie hier, kort sa mengevat, Undressed For Love, het nieuwe datingprogramma op RTL5 dat vanavond begint. „Wij beginnen waar een heel geslaagde date kan ein digen: naakt", glimlacht presenta trice Lieke van Lexmond. Bloot schrikt haar niet snel af. Zo poseerde ze tweemaal voor Playboy. „Ik ben niet zo preuts. Vind naakt helemaal niet zo'n heftig ding. Zo zijn we alle maal geboren. Al is naakt in een stu dio natuurlijk iets anders dan privé." „Het is nieuw, spannend, het gaat over daten, over liefde, over mensen die een avontuur willen aangaan en daar bij niet het geijkte pad bewandelen. Een beetje lef tonen. Daar hou ik wel van, al zou ik dit zelf nooit durven." „Kandidaten beginnen met elkaar naakt te zien en maken daarna ken nis met elkaar. Een beetje de omge keerde wereld. Normaal gesproken, als je in de kroeg staat, weet je niet meteen wat voor vlees je in de kuip hebt. Hier wel. Letterlijk. Het is ook Als je in de kroeg staat, weet je niet welk vlees je in de kuip hebt. Hier wel, letterlijk een grappige test, want wat gebeurt er gedurende het programma? Er zijn verschillende rondes, waarna zij elke keer een ander moeten kiezen. Blijft iemand bij zijn eerste keuze of wordt er geswitcht naar een ander vanwege, bijvoorbeeld, de ogen of antwoor den? Het is interessant om te zien of het lichaam echt bepalend is. En of er een match is." „Het past goed op RTL5, waar pro gramma's net even anders zijn. Ik vind het niet leuk om dit programma zo te benoemen. Ik zou eerder zeg gen: spraakmakend." „Dat heeft de redactie gedaan, maar het is een onbekend programma. Dan weten mensen niet wat ze kun nen verwachten. Maar er was genoeg animo, waardoor we zes afleveringen konden maken." maandag 5 november 2018 GO Angela de Jong is al jaren fan van Boer zoekt Vrouw en schrijft elke week een column over de aflevering van zondagavond. Bofkont Ook de scène bij Marnix thuis met zijn vrien den van de dikbilclub was zeer welkom. Dat Jaap is nog het meest open over zijn gevoel. SHOW Zangeres Demi Lovato heeft de afkickkliniek verlaten waarin ze 90 dagen heeft gezeten. Op een foto van entertainments- site TMZ ziet Lovato er weer nuchter en ge zond uit. De popster werd opgenomen na een overdosis. ROYALTY De moeder van Meghan Markle, hertogin van Sussex, is voor de kerst uitge nodigd bij de koninklijke fami lie, weet de Daily Express. Meghan heeft een goede band met haar moe der Doria. 3 ■o 'Ik zou dit zelf nooit durven' Dennis Jansen Waarom zei je ja tegen dit pro gramma? Hoe werkt het? 44 MAARTJE Is het niet een beetje plat? Was het gemakkelijk om kandida ten te vinden? Zien we, net als bij First Dates, ook hoe de eventuele dates verlopen zijn? Lieke houdt de kle ren aan. fotortl \lf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22