Abonneedagen Winter Efteling Imate iiuji bij morgen tJö Pia Douwes, Johnny Kraaijkamp en Tony Neef in The Addams Family Culinair genieten in Antwerpen I per ticket Ga naar pzc.nl/efteling Nomineer je Clubheid en win 10.000 voor je club! Ga naar pzc.nl/clubheld en nomineer! Boek vóór 16 november op Kras.nl/LR83425 TOT €15,- KORTING Bestel nu tickets op pzc.nl/addams De wereld is Kras Speciaal voor u geselecteerd! Kom tijdens de winter naar de Efteling, waar talloze twinkelende lichtjes uw gids zijn door de Wereld vol Wonderen. Laat u leiden langs besneeuwde dennenbomen naar uw favoriete sprookjes, betoverende attracties en sfeervolle pleinen met winters entertainment en warme lekkernijen. Uw krant trakteert en betaalt €18,- van de ticketprijs! U betaalt maar U bent welkom op de volgende dagen: Zaterdag 24 november 2018 S Zaterdag 1 december 2018 bijna uitverkocht Z Zondag 2 december 2018 bijna uitverkocht Z Zondag 9 december 2018 uitverkocht r INCL. GRATIS PARKEREN T.W.V. €10,- Jouw krant is fervent supporter van de amateursport in jouw regio. Met CLubhelden zetten we de clubs en hun helden in het zonnetje. Help mee, nomineer de held van jouw club en vertel ons waarom hij of zij op handen wordt gedragen. Wint jouw held? Dan wint jouw club 10.000,- Lindner Hotel City Lounge Exclusief voor onze lezers: Kras.nl/LR83425 Welkom in de wereld van overheerlijke chocolade, oneindig winkelen en het gezellige bourgondische leven. Geniet van een verzorgd weekend Antwerpen. Overnacht op een toplocatie en laat u verrassen tijdens een culinair diner bij de chef thuis. Vind de beste restaurants, mooiste parken en de gezelligste cafés. Gelegen in hartje stad, in het Diamanten- kwartier. Maak gebruik van de sauna en de fitness en overnacht in een ruime kamer. Zaterdagavond nodigt Chef Jean u graag uit om te komen genieten van een gastronomisch 5-gangendiner met bijpassende wijnen. Laat u de hele avond verrassen door heerlijke wijnen van de lokale wijnboer en leer meer over de ingrediënten van de verschillende amuses. Inbegrepen: verblijf in Lindner WTC Hotel City Vertrek: 1 november t/m 2 april 2019 Lounge, upgrade naar een First Class kamer, late Lezersprijs check out tot 15.00 uur op zondag, 1 x 5-gangen- 2 dagen vanaf 119,- diner, leuke tips van local en dagelijks ontbijtbuffet. 3 dagen vanaf 159,- of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83425 Op de website staat vermeld wat niet is inbegrepen. Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds Het is de grootste reizende musical in Nederland. The Addams Family is een komische voorstelling met een absolute sterrencast. Samen met een live orkest, de nieuwste special effects en een ongeëvenaard decor maken ze van The Addams Family de meest spraakmakende show van het nieuwe seizoen. Vanaf 22 november 2018 in Hengelo, Rotterdam, Apeldoorn, Den Haag, Groningen, Breda, Heerlen, Rotterdam, Doetinchem en Amsterdam. Prijzen zijn inclusief servicekosten en exclusief transactiekosten. Dineer bij een chef-kok thuis 5-gangendiner met amuses en wijnen Tips van een local -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 14