Canarische 088 - 70 70 600 Sai"ilrl~è STERK IN PRIJS VERLAAGD! Schaatsster Esmee Visser (22) over haar plotselinge bekendheid: Semi All Indusive 22 Ze ziet zichzelf als talent, ook al is ze olympisch kampioene. Maar Esmee Visser, komend weekeinde in actie bij de selectiestrijd voor de wereldbeker, blijft liever in de underdogpositie. 8-daagse cruise per 4* AIDAstella zochten Een jaar geleden was Esmee Visser onbekend bij het grote schaatspu- bliek. Nu krijgt de 22-jarige olym pisch kampioene op de 5000 meter huwelijksaanzoeken van 'jongens' die haar niet eens kennen. „Ja, best gekkig. Dat is ook wel lastig, hoe moet je daarop reageren? Ik probeer maar gewoon lief te antwoorden. Ik heb een brief teruggestuurd." Ze is komend weekeinde bij de selectiestrijd voor de eerste serie wereldbekerwedstrijden favoriet op de lange afstanden. Nooit eerder begon ze zo aan een seizoen. So wieso waren de laatste maanden onwerkelijk voor Visser. Liefst zegt ze overal 'ja' op. „Dat zit in mijn aard. Er waren verzoeken, reacties, aanvragen." Maar nee, ze gaat niet trouwen en is ook niet verloofd. „Iedereen wil ineens iets van je. En door de sociale media ben je voor veel mensen bereikbaar. Ik was niks gewend, dus alles wat ik kreeg vond ik sowieso al 'wow'." Reden om een manager aan te stellen die alle ver zoeken afhandelt. De langeafstandsspecialiste ont hulde deze week in Heerenveen het schaatspak van haar nieuwe team Talentned. Ze ziet zichzelf ondanks haar olympisch goud als een talent tussen routiniers als Ireen Wüst. Lang was zonder ploeg, stopte met sponsoring, meer schaatsers sponsors en Visser trok zich in zomer drie maanden terug in een laboratorium voor haar studie far maceutische wetenschappen. Niets anders dan haar bachelorproject aan het hoofd. Van half negen tot zes uur in het lab, vervolgens 's avonds trainen op zelfgemaakte schema's. „Even gewoon normaal, een soort van onbekend zijn. Dat vond ik ook wel weer lekker", zegt ze. Om er snel aan toe te voegen dat ze vervolgens net zoveel genoot van haar terugkeer in de schaatswereld. Een week geleden maakte Visser indruk met een tijd van 4.00,97 op de 3000 meter, een persoonlijk re- cord. „Het was nog niet de bedoe ling om me nu al zo te laten zien." Ploeggenote Wüst zegt dat Visser dit seizoen lachend wereldkampi oen wordt op de 5000 meter. Visser: „Fijn dat ze zoveel vertrouwen in me heeft. Dat doet goed. Ik twijfel wel snel, of ik het nog kan." Liefst denkt ze zichzelf in de un derdogpositie. „Daar rijd ik goed op. Maar ik weet ook dat er nu dingen van me verwacht worden door de buitenwereld. Ik gun mezelf ook de tijd, het hoeft niet nu allemaal." Incl. vliegreis, transfers fooien Tip: verleng uw cruise tot 4 nachten in Maspalomas! O.a. Lanzarote, Tenerife Madeira Pittoreske stadjes Diversiteit aan natuur Vertrek dec. 2018 t/m mrt. 2019 reizen nl Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! donderdag 1 november 2018 ledereen wil nu iets van je' Lisette van der Geest Heerenvaan Esmee Visser, begin dit jaar na haar sensationele gouden race bij de Olympische Winterspelen in Pyeongchang. foto pro shots rillHTTTTipïC mywaid3.de zie stipreizen.nl/cralsb 'Arrecife Las Palmas Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reisvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/algemene-voorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22