'M - vc I! COLOFON Familieberichten EN 25 Lieuwe Willems Provoost familieberichten OVERLEDEN Oscar de Milliano f Janna Bolleman-le Sage zv "Ik heb een goed leven gehad" Pas als je geleefd hebt kun je sterven. Hij heeft geleefd. Toch nog onverwacht is op 91-jarige leeftijd overleden onze vader, grootvader en schoonvader weduwnaar van Adri Provoost-Weststrate Terneuzen, 19 januari 1927 Soes, 27 oktober 2018 Jeannette Steven Sterre Ard Erik en Bert Sanne Lieke Sjoerd Renske Tiny De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 31 oktober om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) te Soes. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Soes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Seen bloemen. Wij zouden het op prijs stellen als u een gift geeft voor de hartstichting. Hiervoor zal een collectebus gereed staan. Correspondentieadres: T.a.v. J.M. Provoost, De Horst 221, 4461 WZ Soes Met verdriet laten we weten dat 't- r*- - Jannie - online Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. maandag 29 oktober 2018 André, in liefdevolle herinnering is overleden. Hij was een trouw en gewaardeerd lid van onze club. Bestuur en leden van de Club van Past Rotarians "Zeeuws-Vlaanderen" v - 'i SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Dag lieve (o)ma Na 90 jaar was het tijd om te gaan Wat hebben we van je genoten Altijd opgeruimd en goedlachs En een warm welkom voor ons allemaal Verdrietig, maar dankbaar voor al wie ze was, nemen we afscheid van echtgenote van Nicolaas (Nico) Bolleman f 16 maart 1928 26 oktober 2018 De laatste dagen en uren was ze omringd door de warmte en zorg van haar dierbaren. Axel: NiekenSonja Peter en Desirée Nicole en Erwin - Luuk Melissant: AdrieenWilma Jeroen en Sylvia - Leon Arno en Annette - Finette, Lindi Maastricht: Jan Karei en Harry Schapenbout: Marjan en Rinus, Adrie t Manon en Jeroen Nancy Knol: Toos en Frans Monique en Erik - Thijn, Feline Arjan en Naomi Clinge: Leo en Sandra, Elly f Jordie en Nathalie - Lex, Isa Pim Joey en Marli Axel: Erik en Nancy Demi en Boy Danilo Brigitte Correspondentieadres: Graaf Jansdijk 5, 4571 SG Axel Woensdag 31 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraaf plaats Westerzicht aan de Westsingel te Axel. Donderdag 1 november is er vanaf 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 13.30 uur de afscheids- dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Halle', Rooseveltlaan la, Axel. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25