mbolderman.nl 23 5-daags All-inclusive MUZIEKSPEKTAKEL Noord-Nederland „Ik blijf ook in Nederland met mijn items, maar het blijft goed om ook om ons heen te kijken. Even over Do- nald Trump: in de media is het alleen maar 'Trump is dom, Trump is gek, hij krijgt niets voor elkaar, het werkt niet, Amerikanen haten hem', en het gaat maar door, terwijl Trump op an dere vlakken wel degelijk effectief is. Ik ga dat eenzijdige beeld bestrijden." „Als je alleen al vragen stelt, word je in een bepaalde hoek geduwd. Dan ben je seksistisch, racistisch, homo fobisch, terwijl ik dat soort discussies en gesprekken juist interessant en re levant vind. Social issues die spelen in Nederland en de wereld. Over kli maatverandering, de transgenderdis- cussie, de plasticsoep, het gaat verder dan de politiek." „Hij doet een talkshow, ik een perso- nalityshow. Bij alles wat ik in mijn carrière heb gedaan, heb ik nog nooit naar anderen gekeken. Ik heb mijn eigen geluid en gun ieder zijn eigen geluid. Ik kijk overigens nooit naar Twan, omdat ik met mijn eigen ding bezig ben." „Een talkshow maken is niet makke lijk in deze tijd van veel ander aan- Tegenwoordig word je als gevaarlijk omschreven als je een andere blik hebt op bepaalde kwesties bod, zoals Netflix. Je moet je publiek wel weten te vinden. Als je al twintig jaar je vertrouwde show hebt, weten de mensen waarvoor je staat. Ben je nieuw, dan moet je je plekje verove ren." „Ik hoor wel eens dat gasten het las tig vinden, maar ik had toch nooit 650 van deze talkshows kunnen doen als er niemand was gekomen? En als je kijkt wie ik heb gehad: van Pim Fortuyn tot onze premier. Ik heb het Jay Leno ook horen zeggen: 'Mensen denken altijd dat het zo ge makkelijk is om al die gasten te rege len, maar wij moeten vaak smeken.' Fantastisch, dacht ik toen. Zelfs The TonightShow moet ploeteren." „Zeker, want een ander geluid in de media laten horen is noodzakelijk. Je anders durven uitdrukken. Tegen woordig word je als gevaarlijk om schreven als je een andere blik hebt op bepaalde kwesties, terwijl vaak genoeg de meerderheid van Neder land er zo over denkt. Zo moeten we nu ook gaan accepteren dat er meer dan twee genders zijn. Dat je niet al leen als man of vrouw wordt gebo ren, maar dat er een derde sekse bij gekomen is. En misschien nog twin tig bijkomen. Dat de NS 's morgens niet kan omroepen 'goedemorgen dames en heren', want dat zou discri minerend zijn." „Het is deze keer anders dan anders, maar geloof me: er zal veel gelachen worden. Het blijft natuurlijk wel Jen sen, hè." Ik ben niet bezig met kijkcijfers. We gaan door tot de zomer, maar mis schien duurt het maar een paar we ken. Dit is voor mij een passieproject. Als er 20.000 kijkers zijn geweest die openstaan voor een ander geluid, dan denk ik dat ik succesvol ben geweest, al vermoed ik dat RTL daar anders over denkt." Verblijf in De Bonte Wever in Assen van 12 t/m 16 november 2018 KORTING p.p.* MAANDAG 12 NOVEMBER 2018 Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! Inbegrepen maandag 29 oktober 2018 Is het zó erg gesteld? Je begint om 21.30 uur op RTL5. Maai je het politieke gras niet weg voor de voeten van Twan Huys, die het op RTL4 toch al zo moeilijk heeft? Robert Jensen komt terug op de buis met een eigen programma. FOTO RTL Pauwen De Wereld Draait Door doen het goed, maar Late Night en M worstelen. Hoe komt dat? Je hebt je eigen manier van pre senteren. Direct, vol ironie, tongue in cheek. Staan gasten te dringen om bij jou aan te schuiven? Je vertelde deze zomer aan tafel bij Humberto Tan dat je altijd op het juiste moment terugkomt op televisie. Is dit het juiste moment? Wordt er eigenlijk ook nog wel ge lachen? Wanneer is Jensen geslaagd? Jensen: vanaf morgen elke dinsdag om 21.30 uur op RTL5. Gebruik actiecode MUZIEK20 frANS DU1JTS Altijd al gedroomd van een muziekspektakel met uw favoriete artiesten? Feest mee met Lee Towers, Og3ne, Frans Duijts en de Moeflons band, die in ons hotel komen optreden! Hotel De Bonte Wever in Assen staat garant voor een gezellig en goed verzorgd verblijf. Er is vertier voor iedereen en de all-inclusive-formule maakt deze reis compleet. Van uit Assen maken we overdag diverse interessante excursies. Zo brengen we een bezoek aan Friesland, maar ook Veenhuizen, Giethoorn en het Duitse Pa penburg staan op het programma, 's Avonds na het diner zullen de artiesten samen met u De Bonte We ver volledig op zijn kop zetten. Boek dit gezellige muziekspektakel bij Bolderman Excursiereizen! 'Niet geldig in combinatie met andere kortingen en op reeds geboekte reizen. Bolderman servicelijnen naar De Bonte Wever in Assen v.v. Optredens van Lee Towers, Og3ne en Frans Duijts Muziekband de Moeflons 4 overnachtingen in het 4-sterren Hotel De Bonte Wever in Assen Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en dinerbuffet 3x lunchbuffet in het hotel (of lunchpakket tijdens dagtochten) Gratis koffie, thee, alcoholische en niet-alcoholische drankjes (huisassortiment) Gratis snacks en diverse lekkernijen Gratis gebruik van zwemparadijs, sauna, fitness en bowlingbanen Entertainment in het hotel Wifi in het hotel gratis Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Brochure en (0318) 58 09 58 boekingen: www.bolderman.nl *Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 23