Pieter Jan Fondse Guido de Maat Johan de Vos 18 OVERLEDEN Oscar Augustinus Petrus de Milliano Irene van Hove-Schalkens Mark Ruben DANKBETUIGING zv Frank de Weerd Julien van Hove Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Korporaal Mark was cursist in de Commando-opleiding. Hij zal bij ons altijd in herinnering blijven als een enthousiaste en gedreven collega. Wij wensen zijn verloofde, ouders en overige familieleden en vrienden alle kracht toe bij het dragen van dit tragische verlies. Korps Commandotroepen Commandant kolonel R.W.A. van den Berg en personeel Korps Commandotroepen zaterdag 27 oktober 2018 De fotograaf is niet meer Wij zullen elkaar ontzettend missen Verknocht aan het gezin en familie Verbonden aan het Zeeuwse land De tijd vervliegt, hij hield het vast Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, opa-opa en broer echtgenoot van Mia Haverland Oostburg, t Aardenburg, 30 juli 1924 24 oktober 2018 Aardenburg: Mia de Milliano-Haverland Baarn: Paul en Maria Inge en Joffry, Mees en Gijs René en Danique Simone Hengstdijk: Christie en Barend Roderick en Esther Boudewijn en Marian Anne-Christien en Chris Deventer: Han Sluis: Marga en Harold Ilse en Brian Marjolein en Steven Eline Leonie Oostburg: Petra en René Roderick Pauline Liselotte en Sam Oostburg: Anneke Verdonk-de Milliano Correspondentieadres: Gaaiperswei 35, 4527 HD Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor we u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 1 november om 10.30 uur in de r.-k. kerk aan de Weststraat 80 te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant 's Lands Welvaren, Kaai 4 te Aardenburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer vader van Lente uit groep 6a en van onze oud-leerlingen Ard en Sietse. Wij leven mee met Karin, Lente, Ard en Sietse en wensen hen veel sterkte, nu en in de toekomst. Bestuur en team ABS Middelburg In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze ma, oma en superoma weduwe van Zij overleed op 25 oktober 2018 in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: Els en Freddy Ilona en Gerjan, Ilse, Jasper Jeroen en Liesbeth, Pim, Bo, Jip IJzendijke: Monique en Adrie Bas en Karlijn, Sanne en Sven, Flora Stekene (B): Fonnie Correspondentieadres: Hunzelaan 8, 4535 GG Terneuzen U kunt afscheid nemen van ons ma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 31 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 1 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht (NL), waarna aansluitend de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Wij nodigen u allen van harte uit voor de koffietafel in Restaurant 't Hoekske, Eikenlaan 2 te Koewacht, waar tevens gelegenheid zal zijn tot persoonlijk condoleren. II Herinner mij Maar niet in r. 'en Herinner mij, in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Zeer verdrietig maar met een onuitwisbare herin nering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Zierikzee, Brasschaat (B), 31 juli 1946 25 oktober 2018 Cora Vanlerberge-Fondse Mario Vanlerberge Xander Jens Jesper Elise Leonie Fondse Peter van den Geer Martijn Steven Correspondentieadres: Canadezenlaan 132 2920 Kalmthout België De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 1 november om 13.30 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te con doleren en elkaar te ontmoeten. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zonder Guido is alles anders. Maar de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van heeft ons goed gedaan en geeft ons veel steun in deze verdrietige tijd. Wij danken in het hijzonder Arjen Gernaert van Monuta Terneuzen en Jaeob 't Hart van Cordatis voor de fijne begeleiding. Lia de Maat - Neve Martijn en Kizzy, Colin, Ruben Romana en Martijn, Nova Kloosterzande, 27 oktober 2018 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor uw belangstelling en blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn maatje, onze vader, schoonvader, opa en opi Een bijzonder woord van dank voor de medewerkers van Ter Schorre. Truus Santijn-van Tiel Hennie en Adrie Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 27 oktober 2018.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46