Leny Dieleman-Geijp Leny Dieleman-Geijp Cornelis Haaijman Kees Haaijman EN 17 OVERLEDEN Gerardus Jan (Gerrit) Slabbekoorn Gerrit Slabbekoorn Gerrit Slabbekoorn Jij was als een stralende zon, met veel liefde voor allen om je heen. Zij die jou gekend hebben, weten wat wij gaan missen. Intens verdrietig maar met onuitwisbare, liefdevolle herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze innig geliefde moeder en zeer trotse oma sinds 19 april 2013 weduwe van Kees Dieleman f 7 augustus 1940 24 oktober 2018 Als je in de harten van zovelen een plaatsje hebt gekregen dan is het leven rijk geweest. Nicole Dieleman Marco de Smit Tyler Raven Burgemeester Stemerdinglaan 55 4388 JV Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Buurtzorg Souburg bedankt voor jullie liefdevolle zorg aan ma en ons Verdrietig zijn wij nu we afscheid moesten nemen van onze lieve schoonzus en tante weduwe van onze broer Kees Dieleman We zullen haar missen. We leven mee met Nicole, Marco, Tyler en Raven Joop en Anne Dieleman-Burgwal Frans en Tiny Dieleman-Parent neven en nichten Dirk van Paassen Heden overleed onze geliefde schoonzuster, tante en oudtante Elena Maatje de Glopper-Stoutjesdijk In de ouderdom van 90 jaar. Weduwe van Marius Johan de Glopper H.G. de Glopper E.L. de Glopper-van den Houten neven en nichten Ellemeet, 22 oktober 2018 Enige en Algemene Kennisgeving Bevorderd tot Heerlijkheid De Heer is mijn herder Psalm 23 Na een lang, mooi en sociaal leven is vredig van ons heengegaan Kees Bergen op Zoom, 10 oktober 1926 Middelburg, 26 oktober 2018 Familie Lemsom Wij willen iedereen bedanken die Kees in zijn leven met liefde verzorgd en begeleid hebben. C orrespondentieadres Uitvaartverzorging H. Jobse o.v.v. condoleance Dhr. Haaijman Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 1 november om 14.00 uur in het Korpsgebouw van het Leger des Heils, Het Zwin 1 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Kees te nemen. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Ieder die Kees in zijn hart heeft gesloten is van harte welkom bij deze dienst en de begrafenis. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Er was een bijzondere vriendschap tussen ons, deze blijft in onze herinnering. Caroline Mondeel en Jacco Geuze Frank de Weerd zaterdag 27 oktober 2018 PM Enige en algemene kennisgeving Thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, omringd door zijn dierbaren, is moegestreden maar rustig van ons heengegaan, mijn lieve man, onze dierbare vader en trotse opa 19-5-1945 Eversdijk 125-10-2018 Eversdijk Nellie Slabbekoorn - de Schipper Heijningen Petra en Jeroen Dijksman Lucas, Gerita Scherpenzeel Geraldine Slabbekoorn en Barry Methorst Lieve Mees, Marijn, Juul Velp Margaretha en Axel van der Graaf Pepijn, Aline, Joiijn, Hugo Eversdijk Gerd-Jan Slabbekoorn Eversdijksweg 18 B 4421 RC Eversdijk Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 30 oktober vanaf 10.15 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. A.G.M. Weststrate, vindt plaats om 11.00 uur, aansluitend zal de begrafenis naar de wens van Gerrit in besloten kring zijn. Wij verzorgen zelfde bloemen. Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Goes: Henk (in dierbare herinnering) en Ineke Slabbekoorn-Geene en kinderen. We zijn bedroefd door het overlijden van onze zwager echtgenoot van onze (schoon)zus Nellie Kapelle: Jan en Engelien de Schipper-Voortman Wemeldinge: Lou en Ina de Schipper- Kloosterman Wemeldinge: Kees en Coby de Schipper- van Dalen Acht: Rien de Schipper en Lilian van de Kerkhof Geldrop: Coby de Schipper en Willie Jan Manders 25 oktober 2018 Heden hebben wij het droevige bericht ontvangen van het overlijden van ons erelid Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en Leden van Ringrijdersvereniging NieuwLand Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer vader van Lente uit groep 6a en van onze oud-Leerlingen Ard en Sietse. Wij leven mee met Karin, Lente, Ard en Sietse en wensen hen veel sterkte, nu en in de toekomst. Bestuur en team ABS Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45