PZC werkt met Financial Controller Impuls €en lid voor de Rood von Toezicht 3-daagse minicruise naar York of Leeds \Q> Zeeland Officemanager/directiesecretaresse CSW is op zoek naar: van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken. nationale vacaturebank p&o^< nationale vacaturebank Vacature NV Economische Impuls Zeeland is per 1 april 2019 op zoek naar een Kom jij ons team versterken? www.impulszeeland.nl/vacatures Past jouw profiel bij onze organisatie? Krijg jjj energie van financiële verslaglegging, het coördineren van de jaarrekening, interne en externe verantwoordingsrapportages, fiscale aangiftes en natuurlijk van het werken in de volkshuisvesting? En ben jij een ervaren financial controller, heb je ervaring bij een accountantsbureau of bij een woningcorporatie? Dan zou dat wel eens een goede match kunnen zijn! Zeeuwland zoekt een (24-36 uur per week) In deze functie zijn betrouwbaarheid van financiële gegevens, snelheid van rapporteren en je kunnen verplaatsen in diverse stakeholders cruciaal. Hier ligt dan ook voor jou de uitdaging. Verder ben je als persoon daadkrachtig, klant- en resultaatgericht, analytisch en innovatief Je brengt structuur aan, je werkt graag in vrijheid en je bent gewend om besluiten te nemen. Dé ideale Financial Controller: Heeft een afgeronde hbo wo- opleiding (bijv. accountancy). Beschikt over relevante werkervaring als controller, assistent controller of Finance professional. Heeft uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. Beschikt over adviesvaardigheden en analytisch denkvermogen. Stelt zich flexibel op en denkt in oplossingen en kansen. Heeft een professionele en klantgerichte instelling. Wij bieden jou: Een werkomgeving waar plezierig werken centraal staat. Aandacht en ruimte voor inhoudelijke en persoonlijke ontwikkeling. Flexibele werktijden in aansluitingen op je persoonlijke situatie. Arbeidsvoorwaarden conform de cao Woondiensten. Solliciteren en meer informatie Jouw sollicitatie met motivatie en C.V. zien we graag uiterljjk 9 november 2018. Kijk voor contactgegevens en meer informatie op www.zeeuwland.nl Zeeuwland staat voor betaalbaar wonen met een optimale dienstverlening in Walcheren en Schouwen-Duiveland. Dagelijks zorgen we ervoor dat onze huurders van zo'n 6.000 huurwoningen op Walcheren en Schouwen-Duiveland betaalbaar en plezierig wonen. Zeeuwland Voor meer informatie kijk op: www.cswalcheren.nl Medewerker vergunningen A (m/v) www.terneuzen.nl Vanaf voor 2 personen FERRIES Boek nu op pzc.nl/minicruise Prachtige historische steden in Noord-Engeland! Wandel in York door de prachtige tuinen of breng een bezoek aan de grootste middeleeuwse kerk van Noord-Europa: York Minster. Het levendige Leeds staat daarnaast bekend als één van de beste shopbestemmingen van Europa. Hier kan je heerlijk eten drinken en een kijkje nemen op het prachtige culturele erfgoed. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Volg Zeeuwland op Twitter en/of Facebook: (gZeeuwlandinfo /Zeeuwland vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl "/^ernetfe JOUW TRIP. JOUW SCHIP. *Prijzen zijn excl. 1,50 transactiekosten. Bekijk de actievoorwaarden online.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 16