hete breinaalden. VIAAG I VRAAGB VRAAG O VRAAG 4 Op een dag vraagt je vriendje of het niet tijd wordt voor iets nieuws in jullie seksleven. Als je vraagt wat hij in gedachten heeft, fluistert hij met zwoele stem: „Teledildonica." Wacht, wat wil hij doen? VRAAGS Je zoekt op internet naar informatie over breien, maar eindigt per ongeluk bij een pornohlmpje over Dat is nu een typisch voorbeeld van 'regel 34', een internetuitdrukking. Wat betekent deze uitdrukking? VIAAG1 VRAAG II A. Hij wil sensors op je seksspeeltjes plaatsen en jouw hoogtepunt analyseren. B. Hij wil aan de slag met dildo's die gemodelleerd zijn naar beroemde personages uit films en televisieprogramma's. C. Hij wil je vibrator op afstand besturen, net als een speelgoedautootje. A. 'Al is de browser nog zo snel, de piemel achterhaalt hem wel.' B. 'Wat je ook bedenken kan, online maakt men er porno van.' C. 'Bij Google op de eerste pagina, verstopt zich altijd een vagina.' Was de wereld per fect, dan liepen er overal eenhoorns en had iedereen genoeg orgasmes. Helaas bestaan eenhoorns niet echt en blijven veel vrou wen onbevredigd achter. Hoeveel pro cent van alle vrou wen komt geregeld niet klaar tijdens een vrijpartij? A. Ongeveer 75 procent. Als je een vrouw ziet klaarkomen, aanschouw je een zeldzaam fenomeen. B. Circa 50 procent. Dat moet echt beter kunnen. C. 25 procent. Het is alle maal ook best ingewikkeld en soms lukt het niet. Niet alleen mannen ejaculeren, vrouwen kunnen dat ook. Op hoeveel manieren kan zij sprietsen of sproeien? A. Op één manier, en dan gaat het altijd om urine. B. Op twee manieren, met een grote waterige vloed, of juist een klein beetje witte vloeistof. C. Op geen enkele manier, zolang ze niet in een por nofilm speelt. Een beetje minnaar hoeft niet lang naar de clitoris te zoe ken. Hoe groot is dit orgaan eigenlijk? A. 1 a 2 centimeter. B. 4 a 5 centimeter. C. 9 a 11 centimeter. De mens maakt al dildo's sinds de steentijd, en ook op schrift komen we seksspeeltjes al vroeg tegen. In welk van deze citaten uit de klas sieke literatuur wordt voor het eerst geschreven over neppiemels? A. 'Ach, hadden wij nog maar onze dildo van acht vingers groot!' B. 'De hertogin van Cleveland, zo kuis en te- vree In haar mond zijn meer pikken dan vissen in zee Ze wordt wijd als ze wrijft, op die manier zo Een perfect formaat voor Signior Dildo!' C. 'Hij heeft prachtige liedjes voor meisjes, zon der bijbedoelingen, vol zachte zaken als dildo's en zuchten.' Een hitsige kater verwent een opge wonden poes graag met de sexy CAT. Waar staat die afkorting voor? A. Coital Alignment Techni- que: een variant van de klassieke missionaris houding waaraan een vrouw ook iets heeft. B. Coming After leasing een vorm van voorspel waarbij de vrouw alvast klaarkomt voor het 'hoofd gerecht'. C. Can't Alter Trajectory: een spelletje waarbij de man zo stevig is vast gebonden dat hij alleen recht naar voren kan stoten. ZATERDAG 27 OKTOBER 2018 31

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 119