love without limits meldt een tekst aan de muur. Aan de bar zitten Daisy (34) en Mike (47). Bij binnenkomst hebben ze hun kleren achtergelaten in een kluisje. Zij draagt een satijnen niemendalletje, hij alleen een rode boxershort. Enthousiast vertellen ze over hun ervaringen als swingers - koppels die seks hebben met andere koppels. Beiden zitten al jaren in 'het wereldje', waar ze elkaar ook hebben leren kennen. Behalve van parenclubs houden ze van bdsm: bondage en sm-seks. Enthousiast gebaart Daisy naar de roze leren handboeien boven de minidansvloer. „Daar heb ik vorige week nog in gehangen." „Het is niet dat ik op Mike ben uitgeke ken", verklaart ze hun komst naar de Wil- penhof. „Het is gewoon spannend, seks met anderen. En als Mike meedoet, of een an dere vrouw, is dat extra opwindend." Wij zend op zichzelf: „Deze stuiterbal wil altijd wel." Haar vriend knikt, zichtbaar ver heugd. Als stel betaal je 50 euro entree, inclu sief eten en drinken. Vrouwen die alleen komen, betalen de helft, single mannen 80 euro. Een solo-vrouw mag altijd naar binnen, voor mannen alleen geldt een maxi mum van tien per avond. Erik Immink: „We moeten de balans bewaren. De meeste stellen willen er wél een vrouw bij, maar geen losse man. Dus wil je voorkomen dat er daar te veel van rondlopen, want dat is niet bevorderlijk voor de sfeer. Bescher ming van de vrouwelijke gasten is voor ons heel belangrijk." Goed beleid, vindt Josje, een vrouw van in de 50, gekleed in een zwart jurkje tot net onder haar billen. Een paar 'losse flodders' in de club is geen bezwaar, zegt ze. Maar als Honderd bezoekers op een avond is geen uitzondering, zeg gen de eigenaren. ZATERDAG 27 OKTOBER 2018 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 109