vv COLOFON Familieberichten N 13 Dominic Segers Hendrik de Regt H. Zwikker DANKBETUIGING Henk de Regt Eddy Verschueren zv Dominic Donald Marleen Segers Uti Tutenel c Lieve Dominic Nog zo jong Nog zoveel in het vooruitzicht Waarom jij? Ome Donald Tante Riet Daniëlla Angelo Sven Mike Bianca Tommy Demi Jasmijn Linde Diana Pedro Jessica Arjan Jaap Donald jr Patricia Sem Tante Olga Ome Theo Tante Ankie Jolanda Ivo Tygo f Evy Irina Esmeralda V Zondag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze gewaardeerde collega Dominic was vele jaren werkzaam als Operator bij de Business Unit Sludge Dewatering. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde en loyale collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner Uti, naaste familie en alle mensen die dicht bij Dominic hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland Henk ZAND ZEE Patricia Ivens woensdag 24 oktober 2018 Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij hoog naar de hemel en namen wij je gewoon mee terug. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos, moeten wij u meedelen dat plotseling uit ons midden is weggerukt mijn liefste knuffelbeer, onze zoon, broer, zwager en oom in liefde verbonden met Dominic keek er ontzettend naar uit om papa te worden Hij overleed in de leeftijd van 37 jaar. Lamswaarde: Uti Tutenel Hulst: Luciën en Marie-Thérèse Segers-van Eetvelde Graauw: Carina en Yves Lanckriet-Segers Yanara, Alessia Merksem: Maria Van Dessel 21 oktober 2018 Dreef 32, 4586 AP Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Dominic in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op vrijdag 26 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 27 oktober om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. y Bedroefd omdat wij afscheid moesten nemen, maar dankbaar voor alle zorg en toewijding voor zijn gezin, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Borssele, 18 juni 1946 Ovezande, 22 oktober 2018 Will de Regt - de Rijke Corien en Dirk Rinus en Meike Rein, Tuur Bloemenstraat 15 4441 AJ Ovezande De wens van Henk was om in besloten kring gecremeerd te worden. U wordt uitgenodigd de familie te condoleren op vrijdag 26 oktober oml4.00 uur in dorpshuis 'Trefpunt' Hoofdstraat 54, 4441 AE Ovezande. Geen bloemen. Heden ontvingen wij het bericht dat 19 oktober 2018 is overleden Oprichter en oud-eigenaar van Recreatieterrein De Pluimpot Onze gedachten gaan uit naar zijn dierbaren. Directie en medewerkers Zand Zee Resort Oosterschelde Resort Oosterschelde Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare broer, onze oom Kapelle: Zoet de Regt Angelique en Bart Hans en Mandy Nando.Nyo Wij willen u bedanken voor uw warme medeleven na het overlijden van mijn dochter en onze zus 25-8-1961 f 25-9-2018 Wij laten graag weten dat uw kaart of reactie ons goed heeft gedaan en ons tot grote steun is. Mevr. F. Ivens-Mehauden en kinderen Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer De heer Verschueren was in de periode van juli 1973 tot september 1999 werkzaam bij de gemeente Hulst. Hij werkte als medewerker bij de groendienst van de afdeling Gemeentewerken. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn partner en kinderen. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst SLUITTIDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45