IV 12 Johanna Maria Lamain-Slootweg jijf Willy Engelse-Lankester OVERLEDEN H. Zwikker Dominic Segers Hendrik de Regt Willy Engelse-Lankester Henk de Regt Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 31 16a Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere tot Zich genomen is, onze lieve, zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en altijd meelevende oma en over-oma sinds 12 mei 1972 weduwe van Anthonie Krijn Lamain Lisse, 20 augustus 1924 Wolphaartsdijk, 22 oktober 2018 's-Gravenpolder: Kees en Els Lamain-Boogert Marjolèn en Cor, Jordan, Ashley, Gerson Antwin en Carola, Roan, Noa, Olivia Judith en Sander, Sven Francinda Wolphaartsdijk: Niek en Lia Lamain-Schipper Monica en Jos, Aron, Boaz, Lukas Lilian en Marius Anton Wolphaartsdijk: Tneke en Johan Schroevers-Lamain Joost en Josephine Anthonie en Marlies Jonathan en Eline Johanna en Matthias, Jaël Burgemeester van Oeverenstraat 15 4471 AV Wolphaartsdijk Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van R.S.T. en in het bijzonder naar Janneke Wisse, voor hun liefdevolle verzorging en verpleging van onze moeder en oma. Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 25 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat la, Wolphaartsdijk. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 27 oktober om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente Wolphaartsdijk, Villa Novastraat 3. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Boomdijk te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in genoemd kerkgebouw. Indien wij u door omstandigheden vergeten hebben een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen ZAND ZEE c Lieve Dominic Nog zo jong Nog zoveel in het vooruitzicht Waarom jij? Ome Donald Tante Riet Daniëlla Angelo Sven Mike Bianca Tommy Demi Jasmijn Linde Diana Pedro Jessica Arjan Jaap Donald jr Patricia Sem Tante Olga Ome Theo f Tante Ankie Jolanda Ivo Tygo f Evy Irina Esmeralda v r~ Zondag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze gewaardeerde collega Dominic was vele jaren werkzaam als Operator bij de Business Unit Sludge Dewatering. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde en loyale collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner Uti, naaste familie en alle mensen die dicht bij Dominic hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland Bedroefd omdat wij afscheid moesten nemen, maar dankbaar voor alle zorg en toewijding voor zijn gezin, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Henk Borssele,18 juni 1946 Ovezande, 22 oktober 2018 Will de Regt - de Rijke Corien en Dirk Rinus en Meike Rein, Tuur Bloemenstraat 15 4441 AJ Ovezande De wens van Henk was om in besloten kring gecremeerd te worden. U wordt uitgenodigd de familie te condoleren op vrijdag 26 oktober oml4.00 uur in dorpshuis 'Trefpunt' Hoofdstraat 54, 4441 AE Ovezande. Geen bloemen. "Veilig in Jezus 'armen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft delen wij u mee dat wij, zo kort na het overlijden van (o)pa, nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma -Wilhelmina Maria- sinds 16 augustus 2018 weduwe van Piet Engelse in de leeftijd van 85 jaar. Sandra en Jan Sjaak en Marloes Peter en Hilde Helmi André en Jolanda Jody en Flor Annick en Rick Timo en Eejje 21 oktober 2018 Beth San, Aalten Correspondentieadres: Sandra van den Bosse-Engelse 't Slaa 59,7123 CS Aalten Wij danken de medewerkers van Beth San voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrij dag 2 6 oktober om 1315 uur in uitvaartcentrum GUV Berkcnhove, Romienendiek 2a te Aalten. Er is gelegenheid om afscheid van Willy te nemen van 13.00 tot 13.10 uur. Na de dienst vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats Berkenhove. Wij hopen u na de begrafenis te ontmoeten bij zalen centrum 't Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44 te Aalten. U kunt ons dan ook condoleren. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare broer, onze oom Kapelle: Zoet de Regt Angelique en Bart Hans en Mandy Nando.Nyo woensdag 24 oktober 2018 PM Heden ontvingen wij het bericht dat 19 oktober 2018 is overleden Oprichter en oud-eigenaar van Recreatieterrein De Pluimpot Onze gedachten gaan uit naar zijn dierbaren. Directie en medewerkers Zand Zee Resort Oosterschelde Resort 0os te Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Joke en (Adri in herinnering) Wiskerke-Engelse Leen en Joke Engelse-Tange Cobie en Ko Zoutewelle-Engelse Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44