12 OVERLEDEN Cees But Cees But Huib Francke Anna Dooms-van Noord r Nicolaas Vermuë - Nico - Janna Helena Scheele-Quaak Janny Petrus Paulus Boone - Opa Piet - Rien Doorns Marian en Connie zv Janny Nico Vermuë dinsdag 23 oktober 2018 ALGEMENE KENNISGEVING Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in onze ogen blinkt een traan. Vol verdriet, maar ook dankbaar voor ons lange samenzijn, moeten we afscheid nemen van onze lieve vader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Mathilde Dumez *29 juni 1922 1 16 oktober 2018 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: familie P. Boone Hogendijk 4 4538 BC Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken hen die hem zo liefdevol hebben verzorgd. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cees was een uiterst gerespecteerd tekenaar, die altijd klaarstond voor zijn collega's. Wij verliezen in hem een gewaardeerde collega. Wij wensen zijn partner, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Directie en medewerkers Ferris Syndus Group Toch nog onverwacht kregen wij het bericht dat onze gewaardeerde collega zijn strijd heeft verloren. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. Collega's Ferris tekenkamer Carly, Gilly, Enno, Mark, Sjoerd, Michiel, Marco Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-werkgever Wij wensen Beb, Anita, Elsje en verdere familie sterkte toe met verwerken van dit verlies. Aannemingsbedrijf Francke I.v.m. de begrafenis zijn wij donderdag gesloten Verdrietig namen we kennis van het overlijden van onze tennisvriend We wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Henk de Vriend Jan Risseeuw Machiel de Visser Na een aantal jaren van sterk afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder en Terneuzen, 29 augustus 1921 t Hulst, 20 oktober 2018 echtgenote van In dierbare herinnering moeder van beiden in dierbare herinnering Moeder en schoonmoeder van: Jokelien en Jan van Kalmthout-Dooms Oma van: Robert Tazelaar Beestenmarkt 21, 4561 AM Hulst De uitvaart wordt gehouden op vrijdag 26 oktober om 14.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Na de uitvaart is er gelegen heid tot persoonlijk condoleren in de kapel. Aansluitend begeleiden wij Anna naar haar laatste rustplaats bij Rien, op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. We willen iedereen bedanken die op wat voor manier dan ook iets betekend heeft voor onze moeder. Een speciaal woord van dank aan verpleging en artsen, afdeling somatiek 2 van De Blaauwe Hoeve, voor de liefdevolle zorg en aandacht. Hij hield van alles wat leefde. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa t 20 oktober 2018 10 mei 1931 Clazien Vermuë - Drijdijk Ritthem: André en Ina Lennart en Evy Niels De Kwakel: )os t en Greta Lian Nicole Warmenhuizen: Ronnie en Helma Suzanne /kliek Arjen Siem Aagtekerke: Marcel en Marian Lisa en Jur Coen Onze dank gaat uit naar Huisartsenprakdjk Ponten en het team van Buurtzorg Amemuiden voor de goede zorg. Langeweg 20, 4339 NB Nieuw- en St. Joosland. De eucharistieviering waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 25 oktober om 13.45 uur in de H.H. Petrus en Paulus kerk, Lombardstraat 3 te Middelburg. Aansluitend aan de viering begeleiden we Nico naar het crematorium, Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de Merelhoeve, Langeweg3 te Nieuw- en St. Joosland. Want bij U is de bron van het leven, door Uw licht zien wij licht. Psalm 36:10 Verdrietig en met bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen en aanvaard, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma, oma en overgrootmoeder echtgenote van Jos Scheele t IJzendijke, 19 oktober 2018 IJzendijke, 25 november 1934 IJzendijke: J.M. Scheele Clinge: Eric Scheele Linden Alberta, Canada: Arjan en Cora Scheele-van de Ree Tim en Nathalie Ruben en Erin, Benjamin Masha en Adam Luuk en Alicia IJzendijke: Jean en Annelies Scheele-van den Broecke Sjoerd en Roxanne, Levi Annemiek en Thijs Judith IJzendijke: Marjos en Rachel Scheele-Kamphuis Jon na Correspondentieadres: Kleine Jonkvrouwstraat 31, 4515 EJ IJzendijke Een speciaal woord van dank aan team Thuiszorg IJzendijke voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 26 oktober om 14.00 uur in de PKN-kerk te Schoondijke. Aansluitend is de begrafenis aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot con doleren van 13.15 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. In plaats van bloemen graag een gift aan de Neder landse Stichting voor het Gehandicapte Kind. Wegens familieomstandigheden staan wij deze week alleen dinsdagmorgen in Aardenburg op de markt. 't Kaasboerinnetje. Na een lang en zorgzaam leven is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Dirkt en Heieen t Scheele - Quaak Martien en Jo Quaak - Janse Ferdie en Tannie Quaak - Bijl Neven en nichten Verdrietig hebben wij, na een periode van afnemende gezondheid, afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Clazien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Vermuë

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44