M M i- Els van Loon - Verstraten Els van Loon - Verstraten 11 OVERLEDEN Johannes Jozef Beerepoot - Jan - Cees But Cees But Jan Jacobus Koster Huibregt Christiaan Geelhoed Janny Riedijk - van der Endt Trt - Huib- dinsdag 23 oktober 2018 PM Strooi uit mijn as voor alle winden, opdat wat eens mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. - Martha Muusses - Met verdriet laten wij u weten dat is overleden mijn echtgenoot, onze broer, zwager en oom Venhuizen, 28 maart 1944 t Goes, 21 oktober 2018 Wemeldinge: Bep Beerepoot - Franse Zwaagdijk - Oost: Atie Dudink - Beerepoot Klaas Dudink (in herinnering) Zwaagdijk - West: Johan Beerepoot (in herinnering) Carla Beerepoot - Smit Wemeldinge: Jo Priem - Franse Johan Priem Kwadendamme: Riet Franse Kwadendamme: Piet Franse (in herinnering) Neven en nichten Jan is thuis, Papendijke 12, 4424 EK Wemeldinge. 2 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 24 oktober tussen 16.00 en 17.00 uur en tussen 19.00 en 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cees was een uiterst gerespecteerd tekenaar, die altijd klaarstond voor zijn collega's. Wij verliezen in hem een gewaardeerde collega. Wij wensen zijn partner, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Directie en medewerkers Ferris Syndus Group Toch nog onverwacht kregen wij het bericht dat onze gewaardeerde collega zijn strijd heeft verloren. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. Collega's Ferris tekenkamer Carly, Gilly, Enno, Mark, Sjoerd, Michiel, Marco Na jarenlang goede verzorging in s.v.r. is op 86-jarige leeftijd overleden mijn vriend Geboren, 15-05-1932 Floek t Overleden, 17-10-2018 Koudekerke Beene de Jong De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Ze drijft met de wolken Danst op de zee Vliegt als een vogel Ons leven met ons mee Met intense wil om met ons verder te leven is vol strijd overleden 27 oktober 1951 21 oktober 2018 Vlissingen: Gerard van Loon Oost- Souburg: Judith en Pascal, Myrthe Heinkenszand: Michiel, Yoni, Noa 's- Gravenpolder: Bregje en Christo, Anouck Koudekerke: Lydia Zo trots als zij op ons was, zo trots zijn wij op haar. 21 oktober 2018 Rossinilaan 4, 4384 MA Vlissingen De crematiebijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 27 oktober om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Els is thuis in haar vertrouwde omgeving, waar wij in huiselijke kring de laatste dagen met haar doorbrengen. Geen bezoek aan huis, geen bloemen. Eerlijk Meevoelend Wilskrachtig Moedig - vriendschap, een leven lang - Fen en Jan Fieke, Samanmali, Jeflce Bevorderd tot heerlijkheid Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer dat deed voor jou en ons zeer het gemis, een stille pijn dat je nooit meer bij ons zult zijn. Op 20 oktober is mijn lieve man, vader en onze opa op de leeftijd van 86 jaar overleden K. Geelhoed - Daniëlse Connie (in herinnering) Jacqueline Pat riek Nicole Nick Mandy Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Curadomi en Ter Valcke woning 4-02 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: De Spinne 91 4463 CZ Goes De dankdienst voor zijn leven, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 27 oktober om 10.30 uur in de Korpszaal van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het rouwcentrum naast de begraaf plaats. Mocht u geen kaart hebben ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Muziek en zang waren haar leven Met verdriet maar ook met dankbare herinnering hebben wij na een lang en goed leven afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma sinds 29 maart 2007 weduwe van Kobus Riedijk in de leeftijd van 98 jaar. Boskoop: Rinus Riedijk in liefdevolle herinnering Joke Riedijk-Vergeer en Jaap Vermeij Goes: Carla en Jan FHollestelle Koudekerke: Elly en Rien Oostdijk Kleinkinderen en achterkleinkinderen Yerseke, 21 oktober 2018 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Tramstraat 41 4371 BW Koudekerke Wij zijn de medewerkers van Moerzicht dankbaar voor de liefdevolle verzorging en aandacht. De dankdienst voor haar leven wordt D.V. donderdag 25 oktober om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er van 12.45 tot 13.15 uur in kerkelijk centrum 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in 'De Haven' gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43