II 24?5 De Toos en Henk Scheurkalender 2019 li )LEN 19 Brullende rijkeluismachines zoals Lamborghini's, Ferrari'sen McLarens tegenover vet getunede werkmansauto's. In Zeeland vonden gisteren twee auto-evenementen tegelijk plaats. AUTO-EVENEMENTEN RUNBALL RALLY EN STREETLIFE Het lijkt wel of er zon dagmiddag een rally sprint wordt gehou den op de Vlissingse Boulevard. De super cars van de Runball Rally doen voor de lunch hotel Arion aan en na melding zoeken zij met loei ende acht- en twaalfcilinders een plekje om te parkeren. Dat wordt gevonden op de glooiïng. Die groeit op deze zonnige herfstmid dag uit tot grote mobiele show room van onbetaalbare en onbe reikbare auto's. De vroege vogels van de Runball Rally hebben nog een plekje voor Arion weten te bemachtigen. Vier Lamborghini's, een McLaren, een Ferrari en een Corvette Zo6 staan daar te pronken op de parkeer- strook. Aan belangstelling voor de felgekleurde bolides geen gebrek. „Wij stonden bij hotel De Kam perduinen in Kamperland", vertelt McLaren-eigenaar Cristophe. De Brusselaar vertelt dat hij daar ze ker niet de enige was. „Wij waren vanmorgen voor de briefing in Lembeke weggegaan, en in het roadbook stond Kamperland ver meld als lunchlocatie. Het was pas daar dat we hoorden dat we naar Vlissingen moesten. Maar we wa ren er wel als eerste, hoor!" De verplaatsing was het gevolg van de brand in De Kamperdui nen, een paar dagen geleden. Voor de 'drivers' dus een extra stukje rijden. Maar dat is in dergelijke su percars natuurlijk geen enkel be zwaar. Onderweg naar Vlissingen passeren zij op de Veerse Dam een ander auto-evenement. Daar gaat even extra het gas erop als groet. Aan de Veerse Dam kijken ze op Bij ons draait het er meer om te laten zien watje smaak is, watje mooi vindt naar de passerende Porsches en Lamborghini's met Belgische nummerplaten. De stoefende Bel gen op weg naar Vlissingen. Casper Kesteloo van Streetlife pt. 3 kan er alleen maar breed om lachen. „We zijn allemaal autolief- hebbers, alleen hebben zij het geld om een supercar te kopen. Zeifis hij er met een Mitsubishi Evo, op geleukt naar 380 pk. Hij wijst naar de Nissan naast hem. „Die is van mijn beste maat. Die rijdt die su percars er uit. Built, not bought (gebouwd, niet gekocht) is bij ons de slogan. Bij ons draait het er meer om te laten zien wat je smaak is, wat je mooi vindt." Mike de Wit haalt nog eens een doekje over zijn Golf 4, de bandjes glimmen zwart. Hij is zondag uit Putten aan komen rijden om zijn auto te laten zien aan de Veerse Dam. „De motor? Och, gewoon een 1.4 motor, niks aan gedaan." Om performance geeft hij niet veel. Wel om hoe de auto er uit ziet. Bronskleurige stervelgen, de grill in dezelfde kleur en verlaagd, na tuurlijk. „Dat is gewoon omdat ik dat mooi vind. De auto gaat er echt niet beter van rijden. Bij drempels is het oppassen gebla zen." Ondertussen blazen de patser- bakken voorbij richting Vlissin gen. Dat andere evenement. Wat zou Mike kopen als hij het geld er voor had? „Hij kijkt vragend naar de lucht. Neuh, ik heb niet echt iets met dat soort auto's. Dit, zo'n Golf, dat vind ik gewoon mooi, de lijn, de vorm." En als hij de loterij zou winnen? Echt geld als water zou hebben? Hij hoeft niet heel lang na te den ken. „Dan zou ik een Golf 4 R32 kopen 1 kalender 14,95* 2 kalenders Bestel er 2: eentje voor uzelf en één als cadeau! Ga naar pzc.nl/toosenhenk maandag 22 oktober 2018 Autotuners en rijkelui tonen hun trots Supercars van de Runball Rally op de glooiïng van de Vlissingse Boulevard, foto'sernestaverburg Willem Adriaansens Guido van der Heijden Kamperland -Casper Kesteloo Mike de Wit bij zijn Golf 4 aan de Veerse Dam bij Streetlife pt.3. *Exctusief€l,95 verzendkosten bij besteding van 1 kalender. cartoons Iedereen kent Toos en Henk: uit de krant en van internet. Als u zichzelf niet herkent in de dagelijkse beslommeringen van dit populaire cartoon duo, dan toch zeker uw buren of beste vrienden. De scheurkalender 2019 staat boordevol nieuwe cartoons, waardoor u dagelijks met een glimlach aan de dag begint.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 52