O FAMILIEBERICHTEN 25 "8 COLOFON Familieberichten Catharina Paula Bootsgezel-Vaal Catrien Parbatie Jagesar-Raghubardayal Wim Hefti Barbera Jansen - de Kraker zv Jan Bootsgezel Hubrecht Francke Huib Een bijzonder mens is ingeslapen... Thuis in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze lieve vader Enschede, Ouwerkerk, 10maartl940 16 oktober 2018 We hopen dat het goed met je gaat." Monique Turgut en Kirsten Anita, in liefdevolle herinnering Scott en Silvia Wij hebben in kleine kring afscheid van Wim genomen. Correspondentieadres: Laan der Wereldveteranen 10, 4305 AC Ouwerkerk Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. Familieberichten maandag 22 oktober 2018 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Dit is niet te verdragen: afscheid nemen voorgoed van mensen waarmee mijn liefde is vergroeid, waarmee mijn leven is gevuld. Zij zijn mijn leven zelf geweest, en strijdig met het leven zelf met alles wat mij nog lief is, is de dood! Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt. Als veel je wordt ontnomen. Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt. En het leven niet meer jouw leven is. Dan is het tijd dat we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Zij overleed op 19 oktober 2018 in de leeftijd van 96 jaar. Rotterdam: Herman en Joop Terneuzen: Rose-Marie (in dierbare herinnering) Muffi *1» Westdorpe: Jean-Paul en Sandra Putte (NB): Sophie en Ronnie Carmen, Chimène Correspondentieadres: Eteringen 4, 4554 BH Westdorpe De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 25 oktober om 12.30 uur in de aula op de begraaf plaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend begeleiden we ma naar haar laatste rustplaats bij pa. Met verdriet delen wij u mede dat na een moeitevolle levensavond, is overleden onze broer, zwager en oom. Kor in dierbare herinneringen Adri Toos Rina en Niek in dierbare herinnering Lo en Corrie Jan en Nellie Elma en Klaas Bram en Ellie Nichten en neven Wij wensen Bep met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Oostkapelle, 20 oktober 2018 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Ramsahai Jagesar 3 oktober 1936 19 oktober 2018 Haridath Jagesar Naraindath Jagesar Shakoentala Jagesar Maltie en Ruud Teirlinck Chitra en Roy Ramadhin Ram en Petra Jagesar Oetra en Oediet Gangapersad en kleinkinderen Correspondentieadres: Voltaweg 13 4338 PS Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovenlaan 1,4337 HJ te Middelburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 26 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4330 LA te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Dank voor de goede verzorging door het Verzorgingstehuis Ter Reede, Vondellaan woning 5. Verdrietig om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons heeft omringd, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en opoe sinds 20 oktober 1999 weduwe van Pieter Cornelis Jansen Terneuzen, t Terneuzen, 29 mei 1929 20 oktober 2018 Terneuzen: Joke de Looff - Jansen Leen de Looff (in herinnering) Tilburg: Linda en Edwin Nicole en Thijs Sjoerd en Daphne Bas Terneuzen: Jennifer Oostburg: Berkel en Rodenrijs: Oostburg: Perry Jansen Marion Jansen - van Deursen Jimmy Jean-Renel Terneuzen: Cor Jansen Oostelijk Bolwerk 166, Terneuzen Correspondentieadres: Irenestraat 14, 4532 BH Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 25 oktober om 10.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 9.30 tot 9.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. DE PERSGROEP familieberichten "NEDERLAND 0 PI I i PI 0 FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25