24 Johannes Marinus (Joop) Meulbroek Mevr. A.H. (Antie) Meulbroek - Verburg Joop Meulbroek OVERLEDEN - Weer samen - Terneuzense glashandel z v Terneuzense glashandel Mr. F.J. Haarmanweg 34, 4538 AS Terneuzen Cornelis Jacobus van Oostenbrugge Cor Cor van Oostenbrugge maandag 22 oktober 2018 Vier dagen na het overlijden van onze moeder en oma hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa 20-3-1942 - 20-10-2018 Antie Meulbroek - Verburgt Kitty Helen en Harry Vincent Jan Willem Correspondentieadres: Gerard Revelaan 40 4481 DT Kloetinge Onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 24 oktober van 19:00 tot 19:30 uur. De crematieplechtigheid voor hen beiden, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 25 oktober om 12:00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes (A 58 afslag 35a). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het crematorium. Mocht u geen kaart hebben ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zoals uit bovenstaande advertentie blijkt zal de crematieplechtigheid van plaatshebben op donderdag 25 oktober om 12:00 uur In het crematorium Het Zeeuwse Land te Goes. Vier dagen na het overlijden van zijn Antie, is ook hij overleden Onze tante en oom laten een leegte achter die zich, ook bij ons, laat voelen. Daarom wensen we Kitty, Helen en Harry, Jan Willem, Vincent de kracht toe die nodig is om zo'n groot verlies te verwerken. We zijn er voor jullie. Jannie en Ries Blaasse- Verburg (beiden in herinnering) len en Til en hun kinderen Wim en Irma en hun kinderen Nel en Jan Nijsse-Verburg (beiden in herinnering) Karin en Bram, hun kinderen en kleinkinderen Wim (in herinnering) Gertjan en Rianne en hun kinderen Goes 20-10-2018 Moegestreden maar met een onuitwisbare herinnering namen wij kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame broer, zwager, oom en oudoom Wat zullen we hem missen!!! ZeistJeanette Wisse Terneuzen Leny Ulijn-Wisse Anton Ulijn Helen Petra Meriam en Menno - L/za Met verslagenheid, maar met grote bewondering en diep respect nemen wij afscheid van Hij was de oprichter en de laatste jaren adviseur van de Door hard werken en een echte ondernemersgeest wist hij de onderneming succesvol op te bouwen. We zullen zijn betrokkenheid, welke hij tot op het laatste moment toonde, enorm missen. Directie en medewerkers Terneuzense Glashandel Eenvoud kenmerkt het ware Moegestreden, met de regie in eigen hand, heeft hij afscheid van ons genomen mijn lieve man, onze pa, schoonpa, opa en mijn overgrootvader. echtgenoot van Anneke Willemse 30-9-1939 t 19-10-2018 A. Wisse-Willemse Peteren NellyWisse-Dieleman Quinten en Nova Yevkeni en Cilla Jeannet en Gaatze van der Bijl-Wisse Virginie en Jesse - Wout Gavin en Laura Stuvesande 636 4532 MN Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 24 oktober om 14.00 uur in uitvaartcen trum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren, waarna u wordt uitgenodigd in Restaurant 'De Kreek', Noteneeweg 28. Geen bezoek aan huis. In verband met het afscheid van is ons bedrijf woensdag 24 oktober de gehele dag gesloten. In liefde losgelaten mijn allerliefste, onze liefste vader, schoonvader en opa echtgenoot van Elza Maria van Oostenbrugge-Verreij Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Breskens:Elly van Oostenbrugge-Verreij Breskens:Misja en Marian van Oostenbrugge-Bertou Stijn Leandro Breskens:Martine en Bertie Heijboer-van Oostenbrugge Nick en Noa Mika 18 oktober 2018 Oude Rijksweg 36, 4511 HW Breskens U kunt afscheid nemen van Cor in het uitvaartcentrum van ziekenhuis Antonius, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op woensdag 24 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 25 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank aan Dr. Ballière en de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Lieve opa Nooit meer samen naar de koaje Nooit meer samen om een ijsje Nooit meer. Voor altijd in ons hart. Nick, Mika, Stijn, Leandro Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom. Wij wensen Elly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wij zullen Cor heel erg missen. Marie en Piet Ko en Andrea, Viviane t Attie en Jaap Jennie en Jaap neven en nichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24