Witti (J\iemens 18 J? OVERLEDEN Bianca Nieuwersteeg - van de Goor Bianca Nieuwersteeg - van de Goor Bianca Nieuwersteeg - van de Goor Frank de Weerd Jannetje Overbeeke-van Houte Paula Emma Jansen-van Eek DANKBETUIGING Pieter Willem de Jonge - PIET Lij da Maria de Jaeger - Kindt zv Josephus Franciscus Jansen zaterdag 20 oktober 2018 Het is onmogelijk om iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren Bewonderingswaardig was haar levenskracht. Sterk en moedig was zij in haar strijd tegen haar ziekte en gaf hierin nooit op. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in alle rust van ons heengegaan mijn lieve vrouw en mijn lieve, zorgzame moeder Vlissingen, Middelburg, 7 februari 1966 17 oktober 2018 Franc en Liyang De crematie zal, naar wens van Bianca, in besloten kring plaatsvinden. Buitenhove 175 4337 HH Middelburg Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Franc. Wij wensen Franc, Liyang en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling Constructiebureau N.V. EPZ te Borssele Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze medewerker en collega Franc. Wij wensen Franc, Liyang, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze lieve collega, klinisch fysicus Met grote vakkundigheid, tomeloze toewijding en veel doorzettingsvermogen heeft hij, ondanks zijn eigen ziekte, tot op het laatst zijn bijdrage geleverd aan de behandeling van onze patiënten. We verliezen in hem een zeer gewaardeerde collega en een goed mens. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Karin, zijn kinderen en naaste familieleden. Namens alle medewerkers van het Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut Tanja Snijders Dirk-Jan Westerhof Raad van Bestuur Manager klinische fysica (De acteur die Cesgafen de Ceraar die acteerde is niet meer 9fa een [even datgekgnmerft zverd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en bief de is plotseling van ons heengegaan Mij overleed in de beef tijd van 82 jaar. Jeanne Martin en José Stefan en Julia (juusje en "Marvin Mattanja en (Rob bFboris Luulf (Amber 12 oktober 2018 Correspondentieadres: "Evcrtsenstraat 5 23, 4461 XJfCjoes De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. "Een speciaaC woord van danig voor aCCe medewerlgers van Ter IfeeCvoor de [iefdevoCCe verzorging. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en altijd meelevende moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 90 jaar. Krabbendijke: N.M. Overbeeke Kruiningen: Hanna en Mart Koster-Overbeeke Paul Annet en Dirk Annelies, Wim en Desiree, Martin Armand en Carolien Josianne, Lindie, Lerenz Collin en Anita Artjan, Marijn, Rosanna, Inez, Rico Wolphaartsdijk: Els en Bartjan Luteijn-Overbeeke Jacobien en Andries Jasmijn, Lennart, Manon Jantine en Jos Esmee, Babeth Kapelle: Ko en Suzan Overbeeke-Oostdijk Nicolien en Jeroen Robbert, Jelle Sandrien en Jan Femke (in liefdevolle herinnering), Yinthe, Fayenne Judith en Alex Salome Krabbendijke: Jan en Gerda Overbeeke-Mouthaan Gerjanne en Maurice Marie-Louise en Martijn Goes, 18 oktober 2018 Doelstraat 21 4413 BE Krabbendijke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dinsdag 23 oktober om 13.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kant u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Afscheid is definitief maar de herinneringen onuitwisbaar... Verdrietig, maar vooral dankbaar dat we haar zolang bij ons mochten hebben, namen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Zij overleed op 17 oktober 2018 in de leeftijd van 96 jaar. Bleiswijk: Henk en Marian Jansen-Lucasse Linda en Bram, Olivier, Guus, Rosa Esther en Bart, Hugo Kloosterzande: Ronald en Anne-Marie Jansen-Hoefeijzers Simon Wouter en Jeasy Hulst: Paul Jansen Vincent Hulst: Patricia en Theo Buijsse-Jansen Quinten Valerie en Raf Truffinoweg 210, Hulst Correspondentieadres: Poorterslaan 26, 4561 ZN Hulst U kunt afscheid nemen van Paula in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op maandag 22 oktober van 19.45 tot 20.15 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 23 oktober om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats te St. Jansteen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Een speciaal woord van dank aan de verzorgenden van "De Blaauwe Hoeve" en Wilg 2. Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve pa, schoonvader en trotse opa Uit aller naam, Corrie de Jonge - Hennekeij Schoondijke, oktober 2018 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Betty en Chiel van Langevelde - de Jaeger Ursula en Martijn van Es - van Langevelde Joep en Suze

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46