water k specialist Aanleg ff ietstunnel Goes vlot verlopen 7 KLOK'UUS JARIG Het Klok'uus in 's-Heer Arendskerke bestaat 15 jaar. Dat vraagt om een feestje, om vrolijk terugkijken en om plannen voor de toekomst. De hardheid van uw drinkwater bepaalt uw korting op een waterontharder h »oensdag 17 oktober W K was het Klok'uus ja- ■HbB rig. Op die dag werd de Bevelandse bin nen- en buitenspeeltuin 15 jaar. Dat wilde eigenaresse Anne-Marie Lindhout niet ongemerkt voorbij laten gaan. Zo begon de feestweek zondag al met een live-band op het terras. „Met een high-bier en een high-wijn", aldus Lindhout. „Dinsdag en donderdag konden bezoekers meerijden in een huif kar door 's-Heer Arendskerke. Daar was veel belangstelling voor." Voor woensdag stond goochelaar Evert van Asselt op het program. Gisteren was het tijd voor het on beperkt eten van spare-ribs, saté en klok'uusburgers. „En vandaag is er een DJ-workshop. Dat is ook heel leuk. De DJ neemt dertig van die paneeltjes mee. Dan kunnen kin deren met een koptelefoontje op horen hoe het moet van de DJ." Op donderdag had Lindhout tijd gere serveerd voor een eigen feestje: de personeelsreünie. Ook dat was een succes: „Er kwamen heel wat voor malig personeelsleden opdagen. Uit alle jaren van ons bestaan. En na tuurlijk ook het huidige personeel. Dat houdt ook wel van een feestje. Ik denk dat er zeker honderd man was. Dat was hartstikke leuk. Lek ker met zijn allen herinneringen ophalen." Maar behalve voor herinneringen ophalen is het jubileum ook aanlei ding voor Lindhout om eens goed vooruit te kijken. Hoe ziet zij de toekomst van het Klok'uus? „We hebben nog wel wat wensen." Zo geeft Lindhout aan graag de peuter- hoek, voor kinderen tot en met vier jaar, te willen uitbreiden. „Die is nu vrij klein. Daarnaast willen we de zakelijke markt meer gaan benade ren. Want het kan hier heel druk zijn, maar ook vrij rustig. Als de kinderen op school zijn is het hier veel stiller. Als je dan bedrijven bin nen zou kunnen halen zou dat heel mooi zijn. Voor vergaderingen, ac tiviteiten, workshops of presenta ties bijvoorbeeld." De toekomst van het Klok'uus gaat gepaard met een nieuwe slogan, geeft Lindhout aan. 'De actieve verrassing op het platte land', luidt die. We willen voor alle bezoekers steeds weer verrassend zijn, dus ook voor bedrijven. En daar willen we onze eigen Klok'uus-draai aan geven. Dat er niet alleen maar vergaderd hoeft worden, maar dat er tussendoor ook bewogen kan worden. Of van de natuur genoten kan worden. Ze mogen zelfs in de klimtoestellen." Lindhout hoopt het bedrijfsleven te bereiken door onder meer op de Contacta te gaan staan. „Want daar bereik je een heel brede doelgroep. En uiteraard nog meer netwerken." Sinds de grootscheepse verbou wing is het Klok'uus beter geschikt voor allerlei evenementen. „Vroe ger kwam je gelijk binnen in de herrie van de binnenspeeltuin. Die is nu gescheiden van het restaurant. Dat schept meer mogelijkheden. Zo hebben we ook al eens een bruiloft gehad." GOES Eigenlijk zou hij nog dit hele weekend dicht zijn, maar de aanleg van een nieuwe fietstun- nel verloopt zo vlot dat de Ring- brug in Goes vrijdagavond weer open kon voor het wegverkeer. De brug, een belangrijke scha kel in de Ringbaan om de stad, was sinds vorig weekend dicht voor alle verkeer. Reden was de aanleg van een fietstunneltje dat de J. A. van de Goeskade met het toekomstige woon- en winkelgebied Wester schans verbindt. Vrijdagavond rond 20.00 uur, exact een week nadat de brug dicht ging voor verkeer, was aan nemer KWS zover gevorderd dat de weg weer kon worden openge steld. Gehoon fersoonfy* Een waterontharder in huis biedt u gegarandeerd comfort, is snel geplaatst, is al leverbaar vanaf 1.650,- en heeft bij ons 15 jaar garantie. Voor iedereen die wil profiteren van de (financiële) voordelen van een waterontharder hebben we nu iets leuks: een GRATIS Waterbepaling! Deze actie houdt in dat we graag bij u langskomen om het water uit uw eigen kraan te testen op de hardheid. Nieuwsgierig naar de hardheid van uw water (en dus uw kortingspercentage!)? Plan dan voor eind november een afspraak op www.water-specialist.nl of bezoek ons op: Smithweg 1.32, Goes T 085 - 30 30 961 W water-specialist.nl zaterdag 20 oktober 2018 BE Terugblikken, maar ook vooruitkijken Willem Adriaansens 's-Heer Arendskerke 1JOOSSE ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Accountancy Bedrijfsadvies Belastingadvies Belastingaangiften JOOSSE PERSONEELSDIENSTEN Salarisverwerking Detachering Loonadvies Online diensten HR Diensten T 0118 612 774 T 0118 583 010 IA/lAflAf lAnCCT Ml E middel burg®Joosse.nl E oostkapelle®Joosse.nl W W W. JUUOjL.INL I Vlnr. Jurjen Schipper, Evy Lokerse en Anne-Marie Lindhout. fotomarcelledavidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 140