Wat eet je erbij? Lees verder op de volgende pagina Exit Pandemic €15 12011-4 Thuisvariant op de bekende escape- rooms. Samen los je puzzels op om de weg naar de uitgang te vinden. Je kunt deze spellen maar één keer spelen. Werk samen om een vaccin te vinden tegen een levensgevaarlijk virus dat de wereld be dreigt. Dit spel is echt een puzzel, die je al leen kunt leggen door als team de juiste be slissingen te nemen. Heb je de smaak te pakken? Prima, want er zijn talloze varianten beschikbaar, die vol gens spelletjesexperts tot de beste bordspel len ooit behoren. C38 7 45^2-4 Zoals Monopoly niet kan bestaan zonder gevan genis, zo is een spelletjes avond niet compleet zonder snacks. Wat ser veer je? Chips is een optie, maar geeft vetvlekken op speel kaarten en fopgeld. Nachos en kaasblokjes vallen om dezelfde reden af. Wat dan wel? M&M's lijkt een veilige keuze. Die gladde jongens smelten niet in de hand en chocolade lust iedereen. Nadeel: je wordt sloom van suiker. En als er iets is dat je nodig hebt tijdens een spel letjesavond, is het scherpte. Wat dan? Goed voor je brein zijn gezonde hapjes. Fana tiekelingen kunnen shoppen bij de versafdeling: groenten, fruit, noten en vis zijn vol gens professor Meike Ver- nooij goed voor je grijze massa. Zij deed onderzoek naar de grootte van herse nen en voedingsmiddelen die groei stimuleren. Een paar stengels bleekselderij met een dipsausje zijn uit stekend. Of worteltjes. Een handje breinverbeterende noten. Of stukken appel, altijd goed. Wie organiseert, kan ook zorgen voor een lichte maaltijd vooraf. Of tijdens de pauze. Een pan netje soep. Of een salade. Broodjes. Of je bestelt een lading verse Vietnamese loempiaatjes in rijstvellen: lekker en gezond. Mensen met een killer- mentaliteit stippelen hun strategie uit. Die voeren het rivaliserende team zoetig heid, en gunnen zichzelf een schaaltje druiven. Laatje tegenstanders maar snoe pen. Kun jij op naar de winst!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 115