Op urban boots kun je de wereld(stad) aan Gevoerde sneakers zijn dé trend van dit najaar ecco advertentie LOOKBOOK by Manon Meijers Manon is een van de bekendste stylistes van Nederland. Ze verzorgt o.a. de styling van vele BN'ers (waaronder Wendy van Dijk, Jan Kooijman, Nicolette Kluijver en Guus Meeuwis) en geeft styling workshops. In samenwerking met ECCO geeft ze advies over de laatste modetrends. Wat is het toch een fijn vooruitzicht als je een culturele stedentrip hebt gepland. Van wijk naar wijk en van museum naar restaurant. Hoe dan ook, je maakt veel meters zo'n weekend. Zorg daarom goed voor je voeten en draag schoenen die comfortabel zitten, én er sophisticated uitzien. Ga je op stedentrip, dan is het fijn om een schoen te kiezen die overal geschikt voor is. Travel light! Je moet er veel en lekker op kunnen lopen, maar ook mee naar een museum kunnen, dus: stoer en stijlvol. Deze urban boot kan tegen weer en wind en houdt je voeten dan ook heerlijk warm. Je kunt er uren op lopen, doordat hij is gemaakt van een licht en soepel materiaal dat zich gemakkelijk aanpast aan jouw voet. Tegelijkertijd ben je met deze schoen goed gekleed voor elk moment. Wat draag je erbij? Dames kunnen deze stoere schoen goed combineren met een fijne, basic broek en bijvoorbeeld een okergele trui, dé modekleur van dit seizoen. Een lekker jack zorgt ervoor dat je overal gezien kan worden. Heren, deze stoere boots combineren erg goed met denim. Zowel de broek als jas mag van jeans zijn, maar kies dan wel twee verschillende kleuren. En ja, hij kan weer: de coltrui. Hij is terug van weggeweest. Ga eens voor een mooie auberginekleur, dan ben je echt rock-'n-roll. Als je dat al niet was. DAMES EN HEREN: ECCO CREPETRAY HYBRID 149,99 Niets zo lekker om op zondag spontaan een lekkere wandeling te maken. Hup: schoenen aan en gaan. Ook al boffen we met dit weer, het blijft natuurlijk Nederland. Zorg dus voor warme voeten. Ga je aan de wandel, dan is een warm gevoerde sneaker met grip een musthave. Deze camelkleurige sneaker heb je snel aan door de handige rits, houdt je voeten warm en is ook nog eens waterdicht. Door het leer ademt hij perfect. De sneaker zit heerlijk comfortabel, omdat hij zich naar jouw voet vormt en lekker gevoerd is. Warme voeten, warm lijf. Ineens ziet die regenplas er heel verleidelijk uit... Wat draag je verder? Dames kunnen deze sneakers perfect combineren met een jeans en een dikke trui, die je dan een tikje oversized draagt. Daar overheen een toffe regenjas en voilé, klaar ben je. Manlief kan gaan voor een donkerbruine gevoerde sneaker met rubberen zool: stijlvol en praktisch. Deze schoen matcht goed bij een stoere jeans en veel laagjes. Streepjes zijn een onmisbare basic in je kast, omdat ze overal mee te combineren zijn. Na die flinke wandeling heb je een lekker drankje verdiend, ook al zou je nog wel uren kunnen doorlopen op deze boots. DAMES EN HEREN: ECCO SOFT 7 TRED €159,99 Benieuwd naar de hele collectie? Kijk voor meer informatie op ecco.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 108