Ui J 14 Tannetje Jasperse-van de Xetterij Tannie Jasperse-van de Xetterij Tannie Jasperse-van de %etterij dannie Jasperse Jacob van Belle OVERLEDEN Jaap Adriana Pieternella de Visser Tannie Adriana Adriana de Visser donderdag 18 oktober 2018 Juffie fiefcfe neem iffmee, mijn fiefcfe faat Hjacfter. Onze lieve mama, schoonmoeder, oma en overgrootoma Arnemuiden, Vlissingen, 3 augustus 1930 15 oktober 2018 sinds 25 januari 2007 weduwe van Jan Jasperse, is ingeslapen. Haar liefde voor de dingen die het leven mooi maken heeft ze aan ons doorgegeven. Kees en Mieneke Anita en Robert Marcel en Tina Bennie en Bangon Pascal en Nerrisa, Mae Jaimy en Nicolette, Elise, Jeremy Ineke en Jack Jessica en Willem, Yaiza, Izarra Jordy Marian en John Daniël en Shena Esmee en Mike, Myla Lisa Correspondentieadres: Familie Sinay-Jasperse Torentrans 161, 4336 KJ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Tannie te nemen op vrijdag 19 oktober van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 20 oktober van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 20 oktober om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. - Geen bloemen - Onze bijzondere dank gaat uit naar de teams van de thuiszorg en het hospice van Ter Reede voor hun goede zorg. Bedroefd geven wij u kennis dat onze liefhebbende zus, schoonzus en tante is overleden. Betz en Paul -in liefdevolle herinnering- Cees -in liefdevolle herinnering- Jan en Willy Lieven -in liefdevolle herinnering- Rinus Blazien en Piet Joop en Paula neven en nichten PM Na jarenlange vriendschap is toch plots overleden onze lieve tante en mijn vriendin Mientjevan de Berge-Jasperse en kinderen Gré Grootjans en kinderen Heden is overleden mijn beste vriendin Annie Post-de Visser en kinderen Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt Als veel je wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Als het leven niet meer jou leven is Dan komt de tijd dat het einde goed is Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve pa, opa en overgrootopa Koudekerke, Middelburg, 11 juli 1943 16 oktober 2018 Martha van Belle-Fleurbaaij Erik en Francis Viola en Jeroen; Jayden Tom Johan en Elles Robin Zuiderbaan 19 4386 CK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 22 oktober om 12.30 uur in de Grote of Sint-Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Eüeraan voorafgaand is er gelegenheid tot condoleren van 11.00 tot 12.15 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Maar Je HEER' zal uitkomst geven, Hij, Die 's daags Zijn gunst gebiedt; 'k Zal in dit vertrouwen leven, En dat melden in mijn lied. Psalm 42 5 berijmd Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar vervuld met verwondering voor de kracht die zij heeft ontvangen om haar ziekte geduldig te dragen, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 55 jaar. Ria en Joost Westerbeke Hannie en Piet Kodde Peter en Margreet Naómi, Anne-Ruth, Loïs Corné Gerjan en Annemarie Matthias, Gersom Jarine en Arian RosanneJustian, Thomas Willianne en Gert Daniël, Levi, Silas Corrie de Visser 17 oktober 2018 Lepelstraat 11 4354 KH Vrouwenpolder Op zaterdag 20 oktober is er gelegenheid tot condoleren van 16.00 tot 17.00 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. maandag 22 oktober om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve buurvrouw Wij wensen Ria, Flannie en Corrie veel sterkte en Gods nabijheid toe met dit grote verlies Simon en Rina de Visser Simon de Visser Adrie en Beb de Voogd Jan en Anita de Voogd Kees en Tineke de Bonte André en Elsbeth de Visser Philip en Barbara Meijer Arco en Maaike de Visser Marijke Louwerse van Dis Franciska de Visser Wijkhuys Vrouwenpolder, 17 oktober 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42