EKELHOFF HJLTUUR 25 MIMM www.ekelhoff.de structuur. „En ik let beter op mijn nachtrust." Een jaar later begint hij in de Hei- neken Music Hall zijn eigen wereld tournee en verwezenlijkt hij zijn droom: Hardwell volgt Armin van Buuren op als lijstaanvoerder van de toonaangevende DJ Mag-lijst. „Facebook kwam destijds heel erg op", vertelt Laidback Luke. „Hij had daar een enorme fanbase en kon zijn label promoten. Maar hij was ook een van de eersten die bij een liveoptre den met een microfoon contact zocht met het publiek. 'Three, two, one, jump!' Dat soort dingen." Ook in 2014 wordt hij tot populair ste dj van de wereld gekozen en in middels reikt zijn faam tot in alle uit hoeken van de wereld met maar liefst 5 miljoen volgers op Instagram. „Robbert wist altijd wat hij wilde", stelt Fernhout. „Klein van stuk, groots in het opereren. Een vakman Het vele reizen, de andere tijdzones, het is gewoon niet ideaal die precies weer wat hij doet. Maar vergis je niet in het leven van een dj. Vaak zien de mensen de dansende menigte, het publiek, de grote podia, de schijnwerpers, maar daarbuiten is het vliegtuig in, vliegtuig uit, hotels, de eenzaamheid." Het is exact de reden waarom hij de draaitafels achter zich laat. Hardwell blijft het merk, de Brabander gaat door met produceren, maar vanaf morgen is vooral Robbert zijn naam. „Een gezin, dat wil ik ook graag", zei hij drie jaar terug. „Vader worden lijkt me het mooiste dat er is. Maar een relatie onderhouden, is door dit werk best lastig. Het vele reizen, de andere tijdzones, 's nachts werken, het is gewoon niet ideaal", aldus Van de Corput voor wie de schijnwerpers doven, maar de deuren naar het soci ale leven openzwaaien. Bubbling Beats. Steun en toeverlaat zijn vriend Daan Romers en zijn ou ders, die hun enig kind overal heen brengen. „Altijd met flesjes water in de kofferbak, een banaan en zelfge maakte worstenbroodjes van zijn moeder", vertelde Romers eerder. Ook Ruben Fernhout, die samen met Jerry Leembruggen The Party- squad vormt, komt over de vloer. „Sliep ik op een luchtbedje op zijn kamer dat toen al een studiootje had. Altijd met muziek bezig. Zijn moe der kwam koekjes brengen. Een warm gezin. Een van zijn eerste boekingen was in Club 020 in Am sterdam. Namen we hem mee. Hij was 14, zijn moeder stond achter hem. Zijn ouders zijn altijd zeer be trokken geweest." Robbert van de Corput is 16 als hij zijn jongensdroom niet onder stoe len of banken steekt: nummer één dj ter wereld worden. Zijn weg is een moeizame. „Niemand geloofde in mij", vertelde hij later. „Platenlabels zeiden dat het te onduidelijk was bij welke dancestroming ik hoorde, vroegen zelfs of ik geen andere muziek kon bedenken." Doorbraak Een mailtje van stadgenoot én idool Tijs Verwest, alias DJ Tiësto, betekent een doorbraak. „Hij had een plaat op internet gevonden en schreef dat hij die zo tof vond. Ifyou can dream it, you can do, leerde Tijs mij. Ik ben net als hij: een gewone gast uit Breda die een droom had." In de zomer van 2009 mag Hard well voor Tiësto openen op Ibiza. Zijn carrière begint echt. Pas 24 jaar is de Brabander als hij zich in de in ternationale dj-top nestelt. Het is 2012, de dj/producer draait op volle toeren, maar leert ook de schaduwzijden van het vak kennen. „Depressiefis een groot woord, maar ik was echt heel down", keek hij te rug. „Ik vond niets meer leuk. Vooral het reizen brak me op, 280 boekingen op de agenda, de meeste in het bui tenland. Dat betekent vliegen tot je geen vliegtuigstoel meer kunt zien." De dokter raadt hem een rustpauze van zes maanden aan, maar Hardwell voelt zich na een week of drie, vier week goed en gaat langzaamaan weer beginnen. Met een agenda met meer S, Vqa^' ©Valcucine SieMatic pohffl nexti25 COÜtlir donderdag 18 oktober 2018 19 oktober 2014. Party time! DJ Hardwell viert feest in de Am sterdam Arena nadat hij voor de tweede keer is uitgeroepen tot 's werelds beste dj. foto robin utrecht —Robbert van de Corput Als BESTE beoordeeld! REVIEWS en FOTO'S: www.keuken-ekelhoff.nl/ ervaringen of qasa.nl SIEMENS Miele GAGGENAU Bel of mail ons a.u.b. voor een afspraak, zodat we ruim de tijd voor u hebben. ma-vr: 9-18 uur, zaterdag: 9-17 uur Küchenhaus Ekelhoff Hauptstrasse 14-16 48529 Nordhorn, D tel. +49 5921-80480 info@ekelhoff.de Küchenland Ekelhoff Bentheimer Strasse 259 48529 Nordhorn, D tel. +49 5921-80210 kuechenland@ekelhoff.de 200 complete showroomkeukens op 10.000 m2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25