24 Tan netje Vader - Dingemanse OVERLEDEN Adriaan van de Ree Anna van Kerkhoven-Strooband i/a cm/1 f/(oo Cor Razenberg Bob Löwenstein (D.F. Löw) zv Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en omi weduwe van Mon van Kerkhoven Zij overleed op 11 oktober 2018 in de leeftijd van 95 jaar. Fred en Chris van Kerkhoven Melanie en Eric Fréderique Axelle Correspondentieadres: Nassaustraat 47, 4571 BK Axel De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van De Lange Akkers te Koewacht voor de liefdex'olle verzorging. maandag 15 oktober 2018 Deel je nog je laatste brood met die jou nabij is, weet je dat voorbij de dood liefde niet voorbij is. (M. Steehouder) (weduwe van Huibrecht Vader) is overleden. Zij wist zich omringd met liefde. 16 februari 1933 f 12 oktober 2018 Amsterdam: Jolanda Vader, Dick Jansen Julia,David Lukas Woerden: Rens Vader, Leni Vader-Hegberg Yvette, Sander Robin, Naomi, Jasmijn, Ivo Middelburg: Huibert-Jan Vader, Anoushka Koppelaar Anne Rob Ruben Maroussia Middelburg: Marinke Vollenberg-Vader, Paul Vollenberg Marit Marijn Dagmar Correspondentieadres: Gervinsland 1, 4337 CB Middelburg Tanny is thuis, Gelegenheid tot afscheid nemen: maandag 15 en dinsdag 16 oktober 15.00- 17.00 uur 19.00-20.00 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 17 oktober om 13.30 uur in kerkcentrum 'de Hoeksteen', Roozenburglaan 22, Middelburg. Aansluitend wordt Tanny begraven op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk, Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in kerk centrum 'de Hoeksteen'. U kunt voor de begrafenisceremonie een bloem mee nemen. Beetje bij beetje moesten wij je verlaten. Wij konden uiteindelijk niet meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer De Cor van vroeger was je niet meer Wij zagen heel goed je stille verdriet Maar helpen konden wij je niet Vandaag is rustig en kalm ingeslapen weduwnaar van Erika Grüger 3 september 1928 Woonzorgcentrum 'Maxima' Correspondentieadres: D. Koster Fahrenheitlaan 430 4532 JS Terneuzen t 13 oktober 2018 Debora Koster De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 'Ter Schorre'en 'Maxima' voor alle goede zorgen en aandacht. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen weduwnaar van Jacoba Catharina Scheele Schoondijke, 28 september 1921 IJzendijke, 12 oktober 2018 Schoondijke: Ellen en Cees Werner Korsten en Catelijne, Jasmine, Mirthe, Kaj Reinier en Anke Annika en Gijs Breskens: Benken Nella Istvan en Tamara, Fox Angelo en Josephine, Anna, julia, Ralph Monika en Danny, Amber, Lukas IJzendijke: Ilse en Jan Dariourdes Julie Petra Edwin en Simone, Levy, Quinty, Evi, Lieke, Bibi Linden Alberta, Canada: Cora en Arjan Tim en Nathalie Ruben en Erin, Benjamin Masha en Adam LuukenAlicia Correspondentieadres: Lange Heerestraat 79, 4507 KR Schoondijke Op woensdag 17 oktober wordt om 14.00 uur een afscheidsdienst gehouden in de Protestantse Kerk te Schoondijke, welke geleid zal worden door ds. D.F. Blom. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen Een van Neerlands grootste tv- en toneelregisseurs is niet meer tussen ons. Thuis blijven deed men vroeger bijvoorbeeld voor zijn dramaseries: 'De kleine zielen', Boerin in Frankrijk', 'De koperen tuin', 'Sil de Strandjutter', en zoveel meer. Een zeer begaafd en zeer beminnelijk mens verliet onze planeet. Hij werd 90 jaar oud. Wieke Muiier Victor en Marieke Löw-Kieft Gilliam Löw, Bobby-Vic Löw, Jesse Diepbrink Ernst Löw en Deborah Ostrega Jesse Löw, Aeson Löw, Janusz Ostrega Mirjam De Rooij, Aafke Bruining Frank en Cesar Willekens 11 oktober 2018 Stoofstraat 5 4543 BE Zaamslag Vrijdag 19 oktober is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend willen we hem om 14.00 uur daar gedenken. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen, liever geen bezoek aan huis. Moeders gaan maar sterven niet Zij leven en zij geven Zo lang men moeders kinderen ziet zo lang zal moeder leven Guido Gezelle Rustig en gesteund door haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen is op 81-jarige leeftijd vredig ingeslapen echtgenote van Valère Govaert Sluis, 18 oktober 1936 Brugge, 8 oktober 2018 Lieve mama en oma van: Veronique en Chris Verrostte-Govaert Arnold f Natacha Eline Luc Govaert en Karoline Verstreken Emiel en Ilse Sam en Laurens Frank en Kitty Govaert-Cammaert Sander en Janke Evelien en Jeroen Wim Govaert Correspondentieadres: Lange Wolstraat 121, 4524 CA Sluis Het afscheid heeft volgens haar wens in besloten kring plaats gevonden. De familie dankt dokter Barbara Brouwers en het verplegend team op de 13de verdieping van het AZ SintJan te Brugge voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24