m 'Ik voel me een beetje opgesloten' tA EMS Mail van moeder Corry, 8 januari 2018 Lieve Cornald, Wil jij het carnavalsinsigne van dit jaar? Dan koop ik het voor je. Het is nogal toepasselijk voor mij. Want het nieuwe carnavalsmotto is 'Mè d'éél oew art', en het is in de vorm van een hart. Het moet met een speldje vlakbij je hart bevestigd worden. Hoe is het bij jou met de storm? Hier is het voorbij maar in Amsterdam nog niet, zie ik - ik zit naar de Amsterdamse zender AT5 te kijken. Heel Nederland staat weer op z'n kop, de hele dag alleen maar berichtgeving over de storm. Alsof er geen ander nieuws is. Wél zag ik net nog dat op 22 juli, op jouw verjaardag, de Noord/Zuidlijn eindelijk opengaat, een prachtig stuk werk, met de langste roltrap van de Benelux aan de Vijzel gracht, precies bij jou om de hoek. Daar ga ik komende zomer als ik in jouw huis zit zeker een keer kijken. Ik verheug me er nu al op - ik voel me de laatste tijd een beetje opge sloten, hier in huis. Dat komt ook doordat ik lang niet meer zoveel aankan als vroeger, al wil ik in m'n hoofd nog van alles. Ik ben wat minder strijdlustig. Het zal er de komende tijd niet beter op worden, denk ik weieens. Voor alle zeker heid heb ik vast informatie aange vraagd over de levenseindekliniek - je weet maar nooit in wat voor omstandigheden ik nog terecht kom. Ik wil straks in elk geval een waardig einde. Gisteren ging ik met de buren naar een concert en daarna naar café De Bourgondiër, met allemaal echtparen die ik ken. Toch ben ik alleen naar huis ge gaan. Ik voel me op zo'n moment niet zo prettig, als enige vrouw zonder man. Begrijp jij dat? xxxx ZATERDAG 13 OKTOBER 2018 9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 97