-r 18 O OVERLEDEN Frans van Nieulande Huiberdine Harms - van Baardewijk Catharina Maatje de Zeeuw DANKBETUIGING Addie Pieters zv Paula Juliana Albertina Du Puij-de Witte Leijntje Jacomina van de Sande - Frangoijs Maurice van Gremberghe Levien Verberkmoes zaterdag 13 oktober 2018 Maar als de tijden knellen gaan zij ziek wordt, pijn heeft en benauwd dan hoopje dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan, je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Na jaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden, is op ii oktober vredig ingeslapen onze moeder, oma en over-oma echtgenote van Joseph Eduard Du Puij 115-11-2003 4 maart 1929 t h oktober 2018 Kaprijke Arno en Maria Du Puij-Koevoets TerneuzenBarry Jens, Tygo Fabian en Dagmar Max, Sem Terneuzen Marie-Louise en Cees Maas-Du Puij Angeren Karen en Freek SluiskilNyck en Esther Angela, Giovanni, Jamilja, Giancarlo Correspondentieadres: Newtonstraat 12 4532 KH Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 17 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Geheel onverwacht is overleden onze broer, schoonbroer en oom Sas van Gent, 14-8-1934 t Terneuzen, 11 - 10-2018 Familie van Nieulande Correspondentieadres: Rachel van Nieulande Beukenlaan 2, kamer 118 4576 DX Koewacht De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 17 oktober 2018 om 10.30 uur in de kerk van H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het R.K.-kerkhof aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de kerk. Afscheid van Frans nemen is mogelijk dinsdag 16 oktober van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Flulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van "De Lange Akkers te Koewacht. Sub finem En nu nog maar alleen het lichaam los te laten - de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. M.Vasalis Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Pieter Jacob van de Sande 102-10-2002 *Oud-Vossemeer, 4 mei 1933 t Terneuzen, 11 oktober 2018 Rimini (It): Magreet en Lino Terneuzen: Jan en Helen Winnie Wilson Terneuzen: Hans en Esther Correspondentieadres: Scheldekade 29, 4531 EH Terneuzen Overeenkomstig haar wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa op wie je kon bouwen, op wiens woord je kon vertrouwen zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootopa echtgenoot van Ria Peeters in de leeftijd van 94 jaar. AxelRia van Gremberghe-Peeters Stekene Jos en Marianne Zuiddorpe Huub en Marian - in herinnering - KoewachtPeter en Ardieneke KoewachtFrank en Monique Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 11 oktober 2018 Tuinstraat 27 4571 EX Axel De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 16 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid afscheid van Maurice te nemen. Na de dienst bent u van harte welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Thuis voor alle goede zorgen en aandacht. Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze gewaardeerde collega echtgenote van onze collega Ko Harms. Dinny werkte sinds 1995 bij Dethon Industrie als productiemedewerkster. Wij kennen haar als iemand die vrolijk en betrokken was. Dinny heeft zich altijd en tot dat ze dat kon volhouden met hart en ziel ingezet voor Dethon. Wij zullen haar enorm missen. Wij wensen Ko, haar zoon Christiaan en naasten veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en collega's van Dethon Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in SVRZ de Blide, afd. Tulpenpad, van ons heengegaan onze lieve zus en tante weduwe van 26 - 02 - 1930 Zaamslag |09- 10-2018 Terneuzen Westdorpc: Maatje Kalle-dc Zeeuw Adrie Terneuzen: Janny Verhelst-de Zeeuw Familie de Zeeuw Familie Verberkmoes Terneuzen, 10 oktober 2018. Corr. adres: Wilhelminastraat 14 4554 BM Westdorpe Tante ligt opgebaard in Familiehuis de Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6, te Sas van Gent, waar u maandag 15 oktober om 13.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Aansluitend is er gelegenheid is tot condoleren en om tijdens een samenzijn herinneringen aan haar te delen.^. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Hartelijke dank voor alle medeleven en steun na het overlijden van mijn zorgzame mama, onze zus en tante weduwe van Alfred Hamerlinck Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Patrick Hamerlinck en familie Eede, oktober 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46