0 W ülem/Jacobvty Har inch WUw Harinch EN 17 Joop van Hengst Nel Hoondert - Rijk MJvwv Albertus Gertrudis Petrus Herben OVERLEDEN Marinus Welleman - Rinus - Marinus Welleman Nel Hoondert - Rijk Ria Janssens Rinus Welleman Ab zaterdag 13 oktober 2018 t Dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons gaf. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij met liefde afscheid genomen van onze moeder, oma en overgroot oma echtgenote van Jan Hoondert 8-12-2004 27-1-1928 - Heinkenszand - 10-10-2018 in de leeftijd van 90 jaar Heinkenszand Jan en Magret Hoondert - van den Dries Jurian en Nicole Esmée en Norman Wouw José en Bas de Jonge - Hoondert Els en Casper Sarah en Christiaan Nispen Peter en Manon Hoondert - van Gaaien Lonneke en Patrick Bart en Marije, Hidde Gijs Heinkenszand Bennie Hoondert (in herinnering) Correspondentieadres: Smientstraat 7,4451 DZ Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 16 oktober om 10.30 uur in de kerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Stenge, Stengeplein 1. Met dank aan de medewerkers van S.V.R.Z. en IRIZ nachtzorg en het team van dr. Heukels voor de liefdevolle verzorging. 'Zeg mama dat het ons goed gaat.' Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden onze lieve, zorgzame vader en opa weduwnaar van Mies Welleman-Verbeemen in de leeftijd van 83 jaar. Wouw: C. van der Wegen - Welleman J.P. van der Wegen Bergen op Zoom: J. Welleman Halsteren: M. Welleman J. Lentze Klein- en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 16 oktober om 17.00 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes (afslag 35A Goes-Zuid). Voorafgaand is er vanaf 16.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Rinus te nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de lounge van het crematorium. Goes, 11 oktober 2018 Correspondentieadres: Bernardlaan 27, 4724 BR Wouw Afscheid nemen is de mooie herinneringen met je meedragen. Een enthousiaste leraar, sportliefhebber, hondenvriend en betrokken bij het maatschappelijk belang.... deze herinneringen blijven bestaan Geboren in 's-Heer Arendskerke op Tl november 1953 Gestorven in Goes op 8 oktober 2018 Joost en Aïcha Sophia, Mason Sabine De uitvaart van Wim heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Westerstijfselmakerspad 11B, 1511 BA Oostzaan Verdrietig laten wij weten dat onze broer, zwager en oom weduwnaar van Mies Welleman-Verbeemen is overleden. Ko en Nel Welleman Nel de Kraker-Welleman en Kees, in herinnering Jo en Annie Welleman Neven en nichten Goes, 12 oktober 2018 De Heer waakt over je leven Psalm 121 Vol ongeloof, maar met fijne herinneringen, hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze voormalige collega Vele jaren heeft hij de kinderen op onze school met hart en ziel voorbereid op hun toekomst. We wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. G.G.T. Verkuil Directeur Prinses Beatrixschool Goes A.H. Vis Voorzitter CvB Albero Scholen Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Familie Hoondert neven en nichten "Ik ben naar huis" Geheel onverwacht is een bijzondere vrouw van ons heen gegaan. 27 mei 1945 - 10 oktober 2018 Ik koos als weg door 't leven, 't scouting spoor 't vraagt mij om veel te geven, de jaren door. Dankbaar zijn wij voor de jaren dat zij zich heeft ingezet als lid van Scouting Nederland en voorzitter van Scouting Bernadette Goes. Blauwe Vogels, leiding en bestuur Scouting Bernadette Goes Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering, moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Fam. Nieuwdorp Fam. Verbeemen Fam. Ersen Fam. Hoogerland Wij hebben afscheid genomen van onze lieve en dappere broer, zwager, oom en oudoom Middelburg, f Zaandam, 23-09-1940 05-10-2018 Hij was een sterke, levenslustige man, een inspirerende vader en een hele lieve opa. Uit aller naam: Zoutelande, Wilma de Klerk - van Hengst Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, de stilte, dat deed vaak zeer, de man, papa en opa van vroeger was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje door dik en dun, onze lieve vader en trotse opa is er niet meer Haarlem, 12 oktober 1946 Vlissingen, 8 oktober 2018 Nel Herben-van der Linden Bea en Kees Wim Koen Cecile en Peter Kyra Pablo Picassoplein 17 4382 KB Vlissingen Wij hebben in besloten kring afscheid van Ab genomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45