4 dgn Münsterland (halfpension) Vakantiepark Brabant Abonneedagen Winter Efteling f) reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Ga naar pzc.nl/efteling (^ftgling Hotel am Wall, Soest (DE)*** Roompot Bospark 't Wolfsven U betaalt maar per ticket GRATIS PARKEREN T.W.V. €10,- °r=op?J Kom tijdens de winter naar de Efteling, waar talloze twinkelende lichtjes uw gids zijn door de Wereld vol Wonderen. Laat u leiden langs besneeuwde dennenbomen naar uw favoriete sprookjes, betoverende attracties en sfeervolle pleinen met winters entertainment en warme lekkernijen. Uw krant trakteert en betaalt €18,- van de ticketprijs! Aankomsten t/m maart 2019 3 nachten incl. ontbijt en diner Wandel over de historische stadsmuur Tfir! M pi II li B pi Aankomsten t/m februari 2019 Een vrijstaande 6-persoons bungalow Familiepark midden in de natuur Münsterland en omgeving Hotel am Wall ligt op de grens van Münsterland en Sauerland in het historische plaatsje Soest. De stad is nog omgeven door een imposante stadsmuur, waar je overheen kunt wandelen om zo de hele stad te overzien. Op slechts 5 min. rijden van Soest ligt de kuur- plaats Bad Sassendorf. Hier kun je in een van de wellness centra helemaal tot rust komen of wandelen door het prachtige Kurpark. Hotel am Wall, Soest Het hotel (gastbeoordeling 8,0) ligt op korte afstand van het historische centrum van Soest. De 77 kamers zijn modern ingericht en beschikken over gratis wifi, een badkamer met douche en toilet en een televisie. Iedere avond kun je genieten van een heerlijk 3-gan- gen diner in het restaurant van het hotel. Kortom, genieten is gegarandeerd! Inbegrepen: 3 nachten in een tweepersoonskamer 3 keer uitgebreid ontbijtbuffet 3 keer een 3-gangen diner Gratis parkeren en gebruik van wifi Gratis stadsplattegrond Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en incl. toeristenbelasting Park en omgeving Het knusse familiepark is gelegen in een groene omgeving in het plaatsje Mierlo, dichtbij de gezellige stad Eindhoven. Het park grenst aan de Strabrechtse Heide, een schitterend natuurgebied van ruim 1500 ha. Je verblijft in een vrijstaande 6-persoons bungalow van 75m2. Op het park vind je vele faciliteiten, zoals een binnenzwembad, speel tuin en meerdere restaurants. Inbegrepen Weekend, midweek of week in een 6-per soons bungalow type W6A Gratis gebruik van: binnenzwembad, speeltuin, sport- en animatie activiteiten Vanafprijs 6-persoons bungalow Periode Weekend Midweek Week oktober €109,- €89,- €139,- november €69,- 59,- 99,- december €69,- 59,- €109,- Januari €69,- 59,- €99,- februari €69,- 59,- €99,- Vanafprijs per bungalow per maand Prijs per bungalow en excl. 27,- reserveringskosten en 2,25 p.p.p.n. lokale heffingen Meer informatie en boeken: Ga voor 4 dagen Münsterland naar onze website reiskatern.nl/pzc/zowegl828 en voor Vakantiepark Brabant naar reiskatern.nl/pzc/zowegl829 of bel met Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 per gesprek) INCL. U bent welkom op de volgende dagen: Zaterdag 24 november 2018 Zaterdag 1 december 2018 V Zondag 2 december 2018 Zondag 9 december 2018 W-el bij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 36