Henk Wijngaard boos om 'slechte' vip-plaats rllLTUUR 25 wonnen? „Zal je gek opkijken. Best hier en daar wat binnenge sleept. Een Gouden Roos van Montreux en een Emmy in New York als producent (beide voor het programma The Phoneen twee gouden beelden als produ cent (ook voor The Phone) en een TV Beeld voor The Amsterdam Project..." Maar zo'n Televizier-Ring? „RTL heeft zijn nek uitgestoken voor dit programma, dat een sa menleving toont die niet ieder een ziet", zei de presentator kort na zijn overwinningsspeech. „Het zijn subculturen die nor maal gesproken verborgen blij ven. Daarom is het zo mooi dat het een publieksprijs is. Dat de mensen dus achter dit program ma zijn gaan staan." Eindredacteur Schaap, die tus sen het monteren door even tijd neemt om terug te blikken: „Het gala was best dubbel. Diezelfde middag nog hadden we een uit zending gemonteerd over Villa Pardoes, dat terminale kinderen een vakantie aanbiedt. We zien een jong meisje dat waarschijn- Beau heeft geen verborgen agenda, daarom vertelt iedereen hem alles lijk niet lang meer leeft. Dat hakt er wel in, we stonden letterlijk buiten met z'n allen te janken. Om daarna naar het Televizier- feest te gaan." Het tweede seizoen bevat ook een aflevering vanuit het Rosa Spier Huis in Laren waar Beau en zijn crew een ontroerende ontmoeting hadden met een van de bewoonsters: de nu 86-jarige Nederlandse operazangeres Ca roline Kaart. Volgens producent Vincent ter Voert (Vincent TV Productions), die zegt al te werken aan een derde reeks, had ook de publieke omroep interesse in Beau Five Days Inside. „Daar waren al pre sentatoren voor in beeld. Maar we kozen uiteindelijk voor RTL vanwege Beau. Die man voelt zich steeds meer thuis in de meer verdiepende televisie. RTL Boulevard doet hij ook fantas tisch, maar ik zie hem meer en meer als een van de beste inhou delijke presentatoren van Ne derland." Ter Voert vervolgt: „Beau is in staat emoties van een ander op te zuigen en die heel goed te re flecteren naar de kijker. Ons contact laten maken met 'de an der' en dat is waar we allemaal naar verlangen als tv-kijker. Hij heeft ook geen verborgen agen da, daarom vertelt iedereen hem altijd alles. Met het winnen van de Ring hebben we ook bewe zen dat Nederland het fijn vindt naar iemand te kijken die niet bang is zijn eigen emotie de vrije loop te laten." verteld dat zijn vader de opa was van Shania Twain. De vader van de Canadese superster werd ge boren uit een buitenechtelijke relatie van de vader van Wijn gaard. De twee verre familiele den hebben elkaar nooit gezien. Wijngaard: „Mijn halfbroer, haar vader, is al in 1998 overle den. Daarmee was mijn zoek tocht ten einde. Ik wilde naar een concert van Shania Twain om dit af te sluiten, als het laat ste puzzelstukje. Ik wilde gaan in de hoop dat ik misschien een gesprek met haar kon hebben. Natuurlijk lukt dat niet, dat weet je van tevoren." Mojo noemt het vroegtijdige vertrek en de teleurstelling van hun gast Henk Wijngaard erg jammer. Volgens de woordvoer ster van Mojo had Wijngaard een plek op de Live Avenue, de vip-boulevard van de Ziggo Dome. „We hadden begrepen dat het zijn grote wens was en we konden hem gratis kaar ten aanbieden, maar als con certorganisatie kunnen we geen ontmoeting met de ar tiest regelen. Hij is nu teleurgesteld, maar we hebben het goed bedoeld." De concertorganisator noemt Wijngaards reactie erg jammer. Het aanbieden van gratis vip- kaarten was goedbedoeld, re ageerde de woordvoerster van Mojo gisteren. Henk Wijngaard, die eerder had ontdekt dat de Canadese su perster de dochter is van zijn halfbroer, had gehoopt kennis met haar te maken. Maar, zo ver telde hij gisteren op Radio 1, hij vond de aangeboden zitplaatsen veel te ver verwijderd van zijn nichtje. „Ik zat op de bovenste verdieping. Ze stond ver van mij vandaan op het podium. Als je haar wilt zien, pak dan YouTube, dan zie je haar van dichtbij", vervolgde Wijngaard. „Ik had een verrekijker moeten meene men." Puzzelstukje Mojo bood de zanger in mei dit jaar vip-kaarten aan, nadat Wijngaard in de media had Als je haar wilt zien, pak dan YouTube, dan zie je haar van dichtbij advertentie zaterdag 13 oktober 2018 Ik koop een huis en ik neem mee... een NVM-aankoopmakelaar. Er staat bar weinig te koop in de buurt waar ik een woning zoek. Hoe voorkom ik dat ik achter het net vis? Dat klopt, het gaat snel. Daarom is het slim een NVM-aankoopmakelaar in te schakelen. Die weet als eerste wat er te koop komt en helpt jou je blik te verruimen. Zo vind je dus eerder het huis van je dromen. Maar waarom zou ik het niet zelf doen, zonder NVM-aankoopmakelaar? Online kan ik ook alles vinden en weet ik wat ik kwijt ben aan maandlasten. Dat klopt alleen ben je er dan nog niet. Hoe zit het met de staat van je woning, juridisch en bouwtechnisch? Wat ook lastig is: als je verliefd bent, zie je alles door een roze bril. En dat is niet zo handig als je voor de aankoop van je leven staat. Een NVM-aankoopmakelaar houdt het hoofd koel en weet wat je droomhuis waard is. Bovendien kan hij je op buurten wijzen waar je zelf niet zo snel aan denkt. Oké. Maar een NVM-aankoopmakelaar kost me wel geld. Dat is nog maar de vraag. Een NVM- aankoopmakelaar weet op basis van expertise en ervaring wat de werkelijke waarde van een huis is. Daardoor weet jij zeker datje de beste prijs betaalt. Bovendien dekt hij vooraf eventuele risico's af en neemt je alle juridische rompslomp uit handen. Een NVM- aankoopmakelaar heeft maar een belang: dat van jou. Daardoor ben je op alle fronten voordeliger uit. Je krijgt méér voor elkaar met een NVM-makelaar! Producent Vincent ter Voort AA Beau van Erven Dorens viert feest met eindredacteur Jeroen Schaap, fotoanp Links: zijn vier zoons. Hij wilde zo graag zijn verre fa milielid Shania Twain ontmoe ten, maar voor zanger Henk Wijngaard liep het optreden donderdag uit op een deceptie. Al na tien minuten verliet de man van Met de vlam in de pijp de Ziggo Dome. Hij was teleur gesteld in de tribuneplaatsen die hij had gekregen van Mojo. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25