PZC werkt met Wij zoeken een directeur perspecto DE VOOGD aezocht eïdcf ratechniek G\NE 9 ii Kom je ook werken voor de Provincie Zeeland? ft nationale vacaturebank Lid van de Raad van Toezicht tevens lid van de auditcommissie www.devoogdgrijpskerke.nl Zeeland Basisschool De Steiger in Terneuzen Tot de Mondia Scholengroep behoren twee scholen voor openbaar voortgezet onderwijs op Walcheren, Nehalennia SSG en het Scheldemond College, met samen ruim 3300 leerlingen. TTIOTldia SCHOLENGROEP Wij zijn op zoek naar een nieuw Kijk voor meer informatie op www.mondiascholengroep.nl. r\MF Als uitvoerder infratechniek Gas/Water/ Elektrisch geef je leiding aan de uitvoering van infrastructurele G/W/E-projecten in de regio Zeeland. Je verzorgt zelfstandig de inzet van personeel en materieel, bewaakt de kosten, fungeert als aanspreekpunt en treedt op als kwaliteits- en veiligheidsvertegenwoordiger op de projecten. ZEELAND Ben jij een verbinder, een leider, een doorzetter? Ben jij gemotiveerd, enthousiast en zie je het als een uitdaging om de grootste school van Perspecto op de haart te zetten als fijne pleh voor alle hinderen, ouders en leerhrachten? onderwijsgroep Ben jij enthousiast geworden door bovenstaande vacature? Kijh voor de volledige vacature op www.ogperspecto.nl o GRIJPSKERKE Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor de volledige vacature op: Zeeland zoekt talent Zeeland is de enige provincie met LAND IN ZEE! Waar je ook bent: binnen 15 minuten sta je altijd aan open water. Dat biedt kansen voor wonen, werken, recreëren en ondernemen. Perspectief bieden voor Zeeland en haar inwoners. Daar draait het allemaal om aldus het Provinciebestuur. De Provincie Zeeland is volop in beweging en zoekt daarom initiatiefrijke en ervaren collega's die graag samenwerken om resultaten te boeken voor Zeeland. We hebben momenteel zes vacatures: Ben jij de businesspartner op het gebied van strategische personeelsplanning? Adviseur strategische personeelsplanning Ben jij een uitmuntende schrijver en structuurbewaker? Secretaris implementatie Omgevingswet Ben jij de adviseur subsidies die ons team komt versterken? Adviseur subsidies Ben jij de motor die onze evenementen gaat aanjagen? Medewerker public affairs en evenementen Help jij mee de Zeeuwse natuur te beschermen? Projectmedewerker Natuur Landschap Zet jij met ons Zeeland op de kaart? Strategisch adviseur en projectleider Bereikbaarheid, Havens en Bedrijven Reageren: voor meer informatie kijk je op www.zeeland.nl. Daar vind je deze vacatures met de link om te solliciteren. Reageren kan tot maandag 29 oktober 2018. Provincie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 16