Maak een kijkdoos van je favoriete boek *4\ Kijkdoos Kijk voor een Blz.-boekhandel bij jou in de buurt op www.blz.nl 14. s^'z4 Iedere bladzijde een eigen verhaal Ga naar de Blz.-boekhandel bij jou in de buurt en koop één van de boeken uit de volgende series: Gonnie Gijsje Boer Boris Dikkie Dik Dolfje Weerwolfje Costa Banana Juf Roos Dagboek van een muts Bij aankoop van één van deze boeken, ontvang je een bouwplaat met figuurtjes uit de serie. Met deze bouwplaat kun je een kijkdoos maken waarmee je de boeken kunt naspelen of je je eigen verhalen kunt verzinnen, mét jouw favoriete karakters in de hoofdrol. Voor slechts 3,95 kun je bij de Blz.-boekhandel een kijkdoos kopen van je lievelingsboek. We hebben kijkdozen van Gonnie Gijsje, Boer Boris, Dikkie Dik, Dolfje Weerwolfje, Costa Banana, Juf Roos en Dagboek van een muts. Genoeg om uit te kiezen. \\*WW9 Gonnie vriendjes 1 Het kijkdoospakket bestaat uit de volgende onderdelen: bodemplaat kalkpapier voor raam in de deksel 10 staandertjes montage-instructie bouwplaat met verschillende figuurtjes/karakters. Gonnie Gijsje Boer Boris Dikkie Dik Costa Banana [m Juf Roos Dagboek van een muts Dolfje Weerwolfje www.iufron *Deze actie geldt alleen bij de Libris- en Blz.-boekhandels (niet online). Er is een beperkt aantal kijkdozen en bouwplaten beschikbaar. De actie loopt dan ook zolang de voorraad strekt. De aanschaf van een kijkdoos of boek uit de actie geeft geen recht op de beschikbaarheid van de bouwplaat of de kijkdoos. Deze actie is een initiatief van Libris Blz. BV i.s.m. de deelnemende uitgeverijen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 130