DNWG DNWG helpt mee om de energietransitie in Zeeland te versnellen. Wil jij je bijdrage leveren om de energietransitie in Zeeland concreet te maken en beschik jij over de juiste energie en ambitie? Beeld je eens in dat je iedere dag werk verricht voor 200.000 klanten. Voor een infranetwerk dat iedereen raakt en waar wij 24/7 verantwoordelijk voor zijn. Wij zijn trots op het beheer van tienduizenden kilometers kabels en leidingen. Trots op eindeloze technische uitdagingen. Waar we het meest trots op zijn? Iedere dag elektriciteit, water, gas, duurzame energie op ieder moment, in iedere situatie. Voor velen is ons werk onzichtbaar, maar het is onmisbaar. En daarom, hebben we jou nodig. Consultant Energietransitie Elektra Senior Consultant Energietransitie Gas/Water Datamanager Asset Informatievoorziening Teamleider Meet Regeltechniek Projectopzichter Meet Regeltechniek Business Analist (Trainee) Werkvoorbereider Projectmanager Medewerker Bodemdesk Medewerker Frontoffice Werkvoorbereider Openbare Verlichting >NVVG DNWG ZOEKT JOU In deze functie ben jij de verbinder tussen (elektro) techniek en externe stakeholders om de Zeeuwse duurzaamheidsdoelstellingen te realiseren. Met jouw expertise op het gebied van Gas/Water, vertaal je de klantvraag naar technische oplossingen. Een goede Asset Informatie Voorziening is cruciaal bij het onder steunen van de energietransitie! Zet jij je in om de datakwaliteit te borgen en te verbeteren? Jij gaat werken aan gasstations in een professionele omgeving met leuke collega's. Spreekt het jou aan om ervoor te zorgen dat jouw team succesvol is? Maak jij onze projecten tot een succes? Als projectopzichter Meet- en Regeltechniek leid je projecten op het gebied van aanpassingen en wisselingen van gasstations. Ben jij de schakel tussen data en het operationeel management met een passie voor financiën en verbeteren, dan zoeken we jou! Onderschat nooit de kracht van een goede voorbereiding. Aan jou de taak om geplande projecten correct, op tijd en economisch zo gunstig mogelijk voor te bereiden. Jij houdt je bezig met projecten die variëren van €5000,- tot boven een miljoen. Kun jij complexe gegevens analyseren, vertalen en verwerken? Ben jij in staat onze klanten te adviseren op het gebied van verontreinigende grond? Ben jij klantgericht en houd je je graag bezig met het te woord staan van onze klanten via verschillende kanalen? Dan ben jij het visitekaartje dat wij zoeken! Jij bent eigenaar van het technisch projectontwerp en de werkwijze gedurende het hele traject van voorbereiding tot uitvoering. Kom jij bij ons werken? Ben je enthousiast geworden door een van bovenstaande profielen? Stuur dan je sollicitatie en CV onder vermelding van de functietitel naar vacatures@DNWG.nl. Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met onze recruiter Linda de Winter via 06-22056307. Meer weten? www.DNWG.nl/vacatures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 12