0 EN 15 "X COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Peter Blanckaert Gors Rosé Petrus Eggermont Catharina Maatje de Zeeuw zv Agnes Eggermont-Gelderland Huiberdine Harms-van Baardewijk Ko Harms Levien Verberkmoes pzc.nl/familieberichten vrijdag 12 oktober 2018 Zacht van aard. Peter was een bescheiden man van weinig woorden. Peter kon content zijn met alledaagse dingen; een rondje fietsen door de streek, de groei van zijn aardappelen, zijn kat, een woordzoeker maken, sport kijken. Een dagje uit met zijn vriendin Marian, werken in de fabriek en samen koken in zijn nieuwe huis maakten hem blij. Tijdens het koken en puzzelen was er ruimte en rust voor meer woorden. Zo leerde Peter ons, en wij hem, beter kennen. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van zijn overlijden. We herinneren ons hoe hij lachte en kon genieten. Wij wensen Marian, de familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Medewerkers Team Thuisbegeleiding Zeeuws-Vlaanderen Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Ons stralend middelpunt, de man die altijd voor ons klaarstond, liefdevol, positief en met veel humor is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze pa, schoonpa, lieve opa en opapa echtgenoot van Sluiskil, 27 november 1932 t Terneuzen, 10 oktober 2018 Agnes Marga en Kostas Carlo en Yvette Karlien en Dennie, Silvie, Mare Staf en Vivian Van der Peijlstraat 8, 4537 PL Terneuzen U kunt afscheid nemen van Rosé in het Uitvaartcen trum (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 16 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 17 oktober om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend bent u uitgenodigd voor een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar dr. Nieuwoud voor de goede begeleiding. Waar de dood is ben ik niet Ik ben niet waar de dood is Onze Dinny is heengegaan Engelen zullen haar dragen Veilig in Gods handen echtgenote van Kortenhoef, 04-12-1962 t Terneuzen, 08-10-2018 Ko Harms Christiaan Spruit Annie van Baardewijk Jan, Annet, Marion Correspondentieadres: Pieter de Hooghstraat 15, 4532 HH Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Dinny op zaterdag 13 oktober van 11:00 tot 12:00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 13 oktober om 13:30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in SVRZ de Blide, afd. Tulpenpad, van ons heengegaan onze lieve zus en tante weduwe van 26 - 02 - 1930 Zaamslag 109- 10-2018 Terneuzen Westdorpe: Maatje Kalle-de Zeeuw Adrie Terneuzen: Janny Verhelst-de Zeeuw Familie de Zeeuw Familie Verberkmoes Terneuzen, 10 oktober 2018. Corr. adres: Wilhelminastraat 14 4554 BM Westdorpe Tante ligt opgebaard in Familiehuis de Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6, waar u maandag 15 oktober om 13.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en om tijdens een samenzijn herinneringen aan haar te delen. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Het laatste wat mij rest is jullie allen te groeten. Ik ben altijd gelukkig geweest en heb nergens spijt van. Ik hoop dat jullie beseffen wat dat voor een mens betekent. Ik ben er nu niet meer, niet meer in jullie midden maar ik vraag je me te blijven herinneren. Middelburg, 9 oktober 2018 Jan H. Wigard Voor altijd bij ons, Rinie Elisabeth Isabella Margreet Jean Poulus Eva De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Van Kleffenslaan 60, 4334 HK Middelburg SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45